Vatan Bilgisayar Toplama PC İade Etme

Vatandan onlarca OEM ürünü satın aldım en ufak bir problem bile yaşamadım çok şükür. Ama yaşamayacağım anlamına da gelmez tabi.
Vatan Bilgisayar'a öcü muamelesi de yapmamak lazım. Teknolojik ürünler şans işidir. Kimi hiç problem yaşamaz kimi aldığı her üründe problemler ile boğuşur.

Problemlerle karşılaştığın zaman satın aldığın yerin tepkisinden dolayı Vatan'dan alınmaz diyoruz zaten..

Bizzat kuzenim Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem aldı ve şu an sorun yaşıyor sürekli görüntü gidip duruyor.Aynı şekil arkadaşımda da görüntü gitme problemi vardı onun Ramlerde arıza çıktı değişimini yaptılar.Ama bu bizzat Vatanla alakalı değil elektronik konusu şans aynı şekil Vatan'dan alıp canavar gibi 5 6 sene kullananda var siz tüm parçaları servise gönderin arıza olan hangisiyse tespit edip değişimini yapsınlar.6 aya kadar süresi var diye biliyorum.

Problemlerle karşılaştığın zaman satın aldığın yerin tepkisinden dolayı Vatan'dan alınmaz diyoruz zaten..
Satış sonrası hizmetten bahsediyorsanız çoğu firma problem çıkarıyor ne yazık ki. Mevzuata aykırı gelerek müşterileri mağdur ediyorlar. Bu konuda müşteriler olarak bizler bilinçli olup tüketicinin korunması hakkındaki kanunlardan yola çıkarak haklarımızı arayacağız.

Satış sonrası hizmetten bahsediyorsanız çoğu firma problem çıkarıyor ne yazık ki. Mevzuata aykırı gelerek müşterileri mağdur ediyorlar. Bu konuda müşteriler olarak bizler bilinçli olup tüketicinin korunması hakkındaki kanunlardan yola çıkarak haklarımızı arayacağız.

Çoğu firmadan en büyüğü Vatan hocam ondan tavsiye etmiyoruz.

Vatan Bilgisayar’dan yüzlerce, binlerce kişi alışveriş yapıyor. Şimdi memnun kalanlar kalkıp buraya memnun kaldık diye konu açmayacakları için, hep olumsuz konulara denk gelinmesi normal. Ama oranlara baktığınızda belki de memnuniyet oranı daha yüksek çıkacaktır.

Çoğu firmadan en büyüğü diyorsunuz @TackleBarry bilmiyorum ne kadar alışveriş yaptınız? Bireysel olarak gidip alabileceğiniz hemen hemen tek yer Vatan Bilgisayar olduğu için bunu diyor olabilirsiniz. Düşüncenize çok katılmıyorum. Ama saygı duyuyorum.

Müşteri memnuniyeti ile ilgili hakkınızı aramanızı biliyorsanız ve eğer haklı iseniz, sorun yaşayabileceğiniz firma sayısı çok az olur.

Çoğu firmadan en büyüğü Vatan hocam ondan tavsiye etmiyoruz.

Anladığım kadarıyla Vatan bilgisayarı bu kadar kötülemenizin sebep'i sorun yaşamış olmanız peki bu sorunun kaynağı siz olabilirmisiniz yani görüştüğünüz kişiyle konuşma tarzınız üslup'unuz sorun yaşamanıza sebep olmuş olabilirmi? Tatlı bir dille üslup'unuzu bozmadan derdinizi sıkıntınızı anlattığınızda ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar.

Anladığım kadarıyla Vatan bilgisayarı bu kadar kötülemenizin sebep'i sorun yaşamış olmanız peki bu sorunun kaynağı siz olabilirmisiniz yani görüştüğünüz kişiyle konuşma tarzınız üslup'unuz sorun yaşamanıza sebep olmuş olabilirmi? Tatlı bir dille üslup'unuzu bozmadan derdinizi sıkıntınızı anlattığınızda ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar.

Kardeşim ben casual bir kullanıcı olarak yazmıyorum buraya çoğu firma ile deneyimim oldu ve elimden çok fazla üst seviye teknoloji ürünü geçti. Bunların içinde asla alışveriş yapılmıcak firmalar yaşadığım deneyimler sonucunda ''Vatan'' ve ''Hepsiburada'' olduğu kanısına vardım. Marka olarak dersen de MSI'ın ismi olup cismi olmadığını öğrendim kimse boş konuşmuyor burda kendi çapınızda bişeyler yorumlamayın..

Kardeşim ben casual bir kullanıcı olarak yazmıyorum buraya çoğu firma ile deneyimim oldu ve elimden çok fazla üst seviye teknoloji ürünü geçti. Bunların içinde asla alışveriş yapılmıcak firmalar yaşadığım deneyimler sonucunda ''Vatan'' ve ''Hepsiburada'' olduğu kanısına vardım. Marka olarak dersen de MSI'ın ismi olup cismi olmadığını öğrendim kimse boş konuşmuyor burda kendi çapınızda bişeyler yorumlamayın..

Vatan bilgisayarda neden sorun yaşadığınız burdan anlaşılıyor üslup'unuz hiç hoş değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı