Vatan Bilgisayar vs MediaMarkt

Hangi kulaklık?
Bu sitedeki 1889 TL olan Razer Barracuda x 2022 versiyonu. Lakin sitede Bluetoothlu olduğu bilgisi dışında ürün seri no vb. verilmemiş 2021 modeli gönderirler mi bilemedim açıkçası.

Vatan Bilgisayardan bişeyler alınca ve sorunlu çıkınca uğraştırıyor biraz. alacağım şeylerin %99' unu internetten alsamda bazen acil bişeyler almam gerekirse MediaMark' dan alışveriş yapıyorum sebepleri;

Burada ki Vatan Bilgisayar personellerini pek beğenmiyorum, Sattıkları ürünü bilmiyorlar ve biraz kaba üslüpları var.
Televizyon alıp sorun çıktığı için iade konusunda çok uğraşan bir tanıdığım vardı aynı şey başıma gelmemesi için.
Sitede kulaklık ile ilgili çok bilgi yok 2021 versiyonu mu 2022 mi anlayamadım ben.

Bu sitedeki 1889 TL olan Razer Barracuda x 2022 versiyonu. Lakin sitede Bluetoothlu olduğu bilgisi dışında ürün seri no vb. verilmemiş 2021 modeli gönderirler mi bilemedim açıkçası.

Sitede kulaklık ile ilgili çok bilgi yok 2021 versiyonu mu 2022 mi anlayamadım ben.

Vatan Bluetooth 5.2 olduğunu söylemiş hocam. MediaMarkt da da bu bilgi mevcut. Ama Akakçe MediaMarkt yönlendirmesi 2021 olduğunu söylüyor. Mağaza ile görüşmek lazım.

Vatan Bluetooth 5.2 olduğunu söylemiş hocam. MediaMarkt da da bu bilgi mevcut. Ama Akakçe MediaMarkt yönlendirmesi 2021 olduğunu söylüyor. Mağaza ile görüşmek lazım.

RZ04-03800100-R3M1 eski versiyonu 2021 üretimli olanı bluetooth yok. RZ04-44 diye başlayanı 2022 versiyonu bluetooth var.​

RZ04-03800100-R3M1 eski versiyonu 2021 üretimli olanı bluetooth yok. RZ04-44 diye başlayanı 2022 versiyonu bluetooth var.​

Fark ettim mesajı düzenledim hocam. MediaMarkt ve Vatan Bluetooth var demiş ama fiyat olarak 2021 versiyonla eşleşiyor. Epey ise 2022 versiyon olduğunu ve iki mağazada da olduğunu söylüyor.

Fark ettim mesajı düzenledim hocam. MediaMarkt ve Vatan Bluetooth var demiş ama fiyat olarak 2021 versiyonla eşleşiyor. Epey ise 2022 versiyon olduğunu ve iki mağazada da olduğunu söylüyor.
Yani indirim gibi görünüyor ama işte sonradan sazan.avi olmasın diye burada bilgi almak istedim siteler firmalar hakkında. Orada kocaman bluetooth yazıyor ama sattıkları ürünlerle ne kadar ilgili bilgililer bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı