Vatan Bilgisayar Windows Demo Kuruyor mu?

Muhammed069

Centipat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'dan PC toplamak istiyorum fakat Windows hizmeti 900 TL olduğu için İtopya'ya yönleneceğim. Vatan Bilgisayar ücretsiz deneme veya demo kuruyor mu? Zaten sonrasında N11'den Key satın alabilirim hem uyguna gelir. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu konuda bir deneyimim yok ancak Windows kurulumu basit bir işlem, öğrenip siz de uygulayabilirsiniz hem ekstra ücret vermekten de kurtulursunuz :) Ürün anahtarı için verilen ücreti kast etmiyorum tabi hani belki oradakiler kurulum için ekstradan para talep ederlerse diye diyorum.

Oradaki kutulu lisansı almazsanız kurmuyorlar diye biliyorum. Windows kurmakta bir şey yok. Aşağıdaki videoyu izleyerek kendin de yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim arkadaşım Vatan'dan aldı ona kurdular. Ben de Vatan'dan aldım bana kurmadılar. Fark o Zonguldak'ta olan bir şubeden aldı ben Ankara'daki. Şubeye göre değişiyor yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı