Vatan Bilgisayar Yılbaşı İndirimleri

MAG

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben şubata (belki marta kayabilir) kadar bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bu gün internette gezinirkenVatan Bilgisayar'da indirim gördüm neredeyse her bilgisayar malzemesinde gözle görülür bir indirim var. Neyse konuya gelelim. Ben toplayacağım bilgisayarda Rx470 kullanmak istiyorum. Teknobiyotik,sinerji gibi sitelerde 4GB Rx470 950 Tl civarında seyrederken vatan bilgisayarda 813Tl Msi'ın özel tasarım modeli ve şuan sadece ekran kartı almaya gücüm yetiyor. Sizce almalımıyım fiyatı bana gayet uygun geldi.

Merhaba arkadaşlar ben şubata (belki marta kayabilir) kadar bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bu gün internette gezinirkenVatan Bilgisayar'da indirim gördüm neredeyse her bilgisayar malzemesinde gözle görülür bir indirim var. Neyse konuya gelelim. Ben toplayacağım bilgisayarda Rx470 kullanmak istiyorum. Teknobiyotik,sinerji gibi sitelerde 4GB Rx470 950 Tl civarında seyrederken vatan bilgisayarda 813Tl Msi'ın özel tasarım modeli ve şuan sadece ekran kartı almaya gücüm yetiyor. Sizce almalımıyım fiyatı bana gayet uygun geldi.
Vatan Bilgisayara hiç bulaşma tavsiye etmiyorum. Parçaları al evde kendin toplarsın.

Yaw beyler ben vatandan parçaları alıcam ama yılbaşı indiriminimi beklemeli yoksa şimdiki vatan kdv indirimindenmi faydalanmalıyım ?

En pahalı parçalar işlemci ve ekran kartı oldgundan o ikisini bu indirim dönemlerinde al yada sadece ekran kartını. Diğer parcaları herhangi bi zamanda alırsın

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı