Vatan Bilgisayar'da Asus Strix GTX 960 2 GB 716 TL

Telefon ile çekim yapabilirsin hem fps düşüşü olmaz hemde benim gibi merak eden arkadaşları bilgilendirmiş olursun.

İlk test etmemi istediğiniz oyun ne? Telefon ile olmaz da, Shadows Play deneyeyim bakayım. Eski kartlarımda ShadowPlay yoktu. İlk defa kullanacağım.

İlk test etmemi istediğiniz oyun ne? Telefon ile olmaz da, Shadows Play deneyeyim bakayım. Eski kartlarımda ShadowPlay yoktu. İlk defa kullanacağım.
Ben şahsen gta 5,cs go,lol,bf4 gibi oyunları merak ediyorum kendi adıma.

Q9550. Arkadaşlar diğer oyunlarda bu sorun yok ama sadece GTA V oynayacağım zaman görev yöneticisini temizlemem gerekiyor. İşlemci oyun sırasında 4 çekirdeğin 4'ünüde %100 kullanıyor. Ve özellikle yarım saat oynadıktan sonra yollar gelmemeye başlıyor. Macun yeniledim, biraz daha düzeldi gibi. Yani GTA V haricinde darboğaz yok. Bütün ayarları Very High yaptım. MSAA vs. her şeyi açtım açabildiğim kadar. 30 - 45 FPS arası veriyor. Ultraya alamıyorum çünkü belleği yetmiyor kartın. 1080P oynuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…