Nova Bilgisayar'da Asus Strix GTX 980 2126 TL!

O fiyat ekran kartı için gayet uygun diyebilirim. Çünkü bazı referans kartlar dahi o fiyatı istemektedir. Fakat bu kartlar stoklara girmeye başlayınca fiyatlar düzelecektir.

Strix soğutması iyi değil benim tarafımca. Çünkü 60 derecede fanlar çalışmaya başlıyor ee zaten fanlar çalışmıyorsa kolaylıkla 60 dereceye ulaşacaktır hemde hızlı bir şekilde. Fanlar çalışsa daha yavaş bir şekilde sıcaklık artabilir.

Strix soğutması iyi değil benim tarafımca. Çünkü 60 derecede fanlar çalışmaya başlıyor ee zaten fanlar çalışmıyorsa kolaylıkla 60 dereceye ulaşacaktır hemde hızlı bir şekilde. Fanlar çalışsa daha yavaş bir şekilde sıcaklık artabilir.
Bir kere bu 60 derece kuralı Casual oyunlar için mesela ; League of Legends, CS-GO, Dota 2 vb...
Diğer oyunlarda tabi ki fanlar çalışacaktır ve kendini 60 derecede tutmaya çalışır en az sesle 60 derece bir ekran kartı için hele ki sessiz çalışıyorsa çok iyi bir sıcaklıktır Nvidia kendi kartı olan Gtx 980'de 80 derece civarında sıcaklık olacak diye söyledi referans tasarımı için bu sıcaklık bile Nvidia için bir sorun teşkil etmiyorsa 60 derecede ve sessiz bir ekran kartı şahsen ilk tercihim olacaktır.
Ve de tabi ki Asus kalitesi, Metal fanları.

Baykuş bir gece kuşudur. STRIX(Baykuş) gececi oyuncular için bir soğutma sistemidir. İnternette gezinirken dahi elektrik süpürgesi gibi fan sesi istemezsin herhalde.

Forumlarda referans 980 alınmasını söylüyorlar. 80'i geçmeyen sıcaklık, çok sessiz. Bence 1729 TL'ye değer şu anda. Asus 980 referans 2100 TL, msi 1800 TL cıvarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı