Vatan Bilgisayar'da montaj yaparlar mı?

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde bir kule tipi soğutucu var ve ben bu kule tipi soğutucuyu takmakta birkaç kez denedim. Ve bayağı zorlandım. Açıkçası kasama sığıyor fakat montajı biraz zor olduğu için beceremiyorum. Zorlamak da istemiyorum açıkçası. Asıl sorum şudur: Vatan Bilgisayar'a PC götürürsem orada işlemci fanımın montajını yaparlar mı? Veya daha önce götüren varsa beni aydınlatabilir mi?

Mahallede bilgisayarcı varsa işçilik ücreti karşılığı 10 dakikada halleder. Önce fiyat almanız iyiliğinize olacaktır hepsi bizim mahalledeki gibi ahlaklı olmayabiliyor :)

Vatan'dan almadıysanız yapmazlar.

Merhaba. Elimde bir kule tipi soğutucu var ve ben bu kule tipi soğutucuyu takmakta birkaç kez denedim. Ve bayağı zorlandım. Açıkçası kasama sığıyor fakat montajı biraz zor olduğu için beceremiyorum. Zorlamak da istemiyorum açıkçası. Asıl sorum şudur: Vatan Bilgisayar'a PC götürürsem orada işlemci fanımın montajını yaparlar mı? Veya daha önce götüren varsa beni aydınlatabilir mi?

Vatan da yapıyorlar evet eğer ordan aldıysanız almadıysanız bilemeyeceğim.

Kule tipi soğutucu takmak zor bir şey değil ki mandalı bir tane brakete oturtuyorsunuz sonra diğer mandal oturuncaya karada soğutucuya baskı uyguluyorsunuz o kadar.

Geri
Yukarı