Vatan Bilgisayar'dan 1600 TL'ye telefon önerisi

@cengiz0660 sırf yazmak için aynı mesajı 2. kez tekrar ediyorsunuz. Bu durumda sizi raporlamam bile gerek.

Fiyat olarak 1600 TL denilmiş. J7 Pro Vatan'da 1700 TL fiyattan satılıyor. En azından cihazın ederinden 250-300 TL anlamsız yere şişirilme var.

Yani Moto G5s, P Smart ve J7 Pro modelleri önerildi şimdiye kadar. Bunların diğerine olan üstünlükleri nelerdir peki? Yani J7 sadece kamera olarak önde ise P smart veya G5s alıcak arkadaşım. Hani, overall olarak hangisi daha alınabilir olduğunu düşünüyoruz şu an.

J7 Pro söylediğiniz fiyat aralığını aşıyor. Vatan mağazası için konuşuyorum. Geriyr 2 model kalıyor, P smart ve G5s. P smart biraz daha güncel teknolojileri bünyesinde barındırıyor 18.9 ekran bunlardan biri.

Mağazada canlı olarak 2 modele baksın beğendiğini tasarımı hoşuna gittiği bu 2 modelden birini alabilir.

J7 Pro söylediğiniz fiyat aralığını aşıyor. Vatan mağazası için konuşuyorum. Geriyr 2 model kalıyor, P smart ve G5s. P smart biraz daha güncel teknolojileri bünyesinde barındırıyor 18.9 ekran bunlardan biri.

Mağazada canlı olarak 2 modele baksın beğendiğini tasarımı hoşuna gittiği bu 2 modelden birini alabilir.
Teşekkür ederim. Arkadaşım eğer arada değecek bir fark varsa J7 alabileceğini söyledi şimdi. J7'nin üstünlüğü nedir P Smart'a?

j7 Pro'nun P Smart'a göre fazla bir üstünlüğü yok. Batarya performansı olarak 1 tık ileride. Tek kamera olarakta aynı şekilde. Fakat performans olarak 1 tık geride kalıyor.

Aradaki fiyat farkına değecek bir özelliği yok. Batarya konusunda çok fazla tedirgin ve takıntılı biriyse J7 Pro tercih edebilir.

Motorola G5S Plus çok iyi bir cihaz fiyatına göre. Yerinde inceleme imkânınız varsa gidip inceleyin. Bir yakınım G4 Plus kullanıyordu. Arızalanınca yerine G5S Plus verdiler. İnceleme fırsatı buldum ben de. Çok beğendim genel olarak. Fiyatı da uygunmuş. Bir ara daha pahalıydı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı