Vatan Bilgisayar'dan alınan RX 580 iade edilir mi?

sekect

Kilopat
Arkadaşlar 2 gün önce Vatan Bilgisayar'dan MSI ARMOR RX580 aldım. Fakat bu kart ciddi derecede ısınıyor. Yani kış aylarında 76-77 dereceyi görüyor, yaz aylarını düşünemiyorum. Kutusu vs. her şeyi duruyor. İade edip başka bir ürün alma şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazadan aldıysanız iade alınmaz. Servise başvurmanız gerekir, problemi olmadığı için iade onaylanmaz.
İnternet üzerinden aldıysanız, size ulaştıktan sonraki 14 gün içinde iade hakkınız var.
Ayrıca belirttiğiniz değerler gayet iyi. Fanlar muhtemelen tam yükte çalışmıyordur. Ses ile ilgili probleminiz yoksa, tam yükte çalıştırabilirsiniz.

Mağazadan alınca @Asım Demir dediği gibi genelde sıkıntı çıkarıyorlar ancak ben aldığım ekran kartını aynı gün götürüp zorla iade etmeyi başarmıştım zamanında. İade etmek istiyorsanız eksiksiz bir şekilde kutusunda götürüp şansınızı deneyebilirsiniz.

Mağazadan alınsa bile ayrı bir parça şeklinde olduğu için 14 gün iade hakkı var.
Mesela sistem olsa olmaz.
Ama @Zusth ' unda dediği gibi sıkıntı çıkarıyorlar.
Şansını dene.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı