Vatan Bilgisayar'dan alınan sistem nasıl kontrol edilir?

merthkn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,

Vatan Bilgisayar'dan pazartesi günü monitor dahil 25.100 TL'ye bu sistemi aldik muhtelemen yarin teslim alacağım. Alırken neleri kontrol etmem gerekir? Bu konu hakkında birisi beni bilgilendirirse sevinirim.

Kazık sistem olduğunu biliyorum bu konuda yorum yapilmasin tercih benim işim acil olduğu için.

Merhaba,

Vatan Bilgisayar'dan pazartesi günü monitor dahil 25.100 TL'ye bu sistemi aldik muhtelemen yarin teslim alacağım. Alırken neleri kontrol etmem gerekir? Bu konu hakkında birisi beni bilgilendirirse sevinirim.

Kazık sistem olduğunu biliyorum bu konuda yorum yapilmasin tercih benim işim acil olduğu için.

Fiyatına göre iyi sistem. İşlemci hariç değmiş.

Merhaba,

Bir dakika 25 bin mi? 20k yazıyor.

Öncelikle geçmiş olsun. Tüm parçaları Vatan Bilgisayar'dan aldıysanız endişelenmeniz gereken bir durum yok. Onlar montajı yapmadan önce test edip arıza çıkaran parça varsa düzeltip öyle size teslim edeceklerdir. Fakat size yine de kurulumu yaptığınızda bilgisayarın yük testini kendiniz yaparsanız ve sonuçları paylaşırsanız daha iyi olur. Bunların haricinde zaten bir sorun çıkacağını düşünmüyorum.

Genelde programla kontrol yapıyorlar zaten ama için rahat etmiyorsa furmark ve crystal disk mark yapabilirsin. Bide biosuna bak update yapmamışlarsa yaptır. Kablolama köyüyse onu da düzelttirebilirsin.

yazilim için kullanilcak oyun oynanmicak isimiz durdu suan pc bozuldu o yüzden random buna karar verdik sadece kontrol amaçlı konuyu acmistim tesekkürler
Çok uçmuşsunuz bence. APU sistem ile yazılıma devam edebilirdiniz, 10 bin lira cebinizde kalırdı. Fakat sizin bileceğiniz iş, ben karışamam. Yukarıda dediğim gibi endişelenmenizi gerektiren bir durum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı