Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar alınır mı?

MEHMET TAS YT

Centipat
Daha fazla  
Selam. Ben bir PC toplamaya karar verdim ancak bir sürü site vardı ve bu sitelerin hepsini araştırdım. Ancak çoğunda Ziraat ile taksit yapmıyordu. Bana da Ziraat lazım, Vatan da Ziraat'ten taksit yapıyor. Biliyorum Vatan'da fiyatlar biraz daha pahalı ama benim başka seçeneğim yok. Vatan'dan başka Ziraat ile taksit yapan var mı, Vatan'dan bilgisayar alsam masaüstü önerir misiniz? Fiyatı dışında kaliteli midir önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Ben bir PC toplamaya karar verdim ancak bir sürü site vardı ve bu sitelerin hepsini araştırdım. Ancak çoğunda ziraat ile taksit yapmıyordu. Bana da ziraat lazım, vatan da Ziraat'ten taksit yapıyor. Biliyorum Vatan'da fiyatlar biraz daha pahalı ama benim başka seçeneğim yok. Vatan'dan başka ziraat ile taksit yapan var mı, Vatan'dan bilgisayar alsam masaüstü önerir misiniz? Fiyatı dışında kaliteli midir önerisi olan var mı?

Çok pahalı vatandan alma ben 10 k ya vatandan aldığım sistem internetten toplasam 3 k daha ucuza geliyordu pişmanım İtopya İncehesap Gaming.Gen.TR GameGaraj gibi sitelere bakın sırf taksit için o kadar fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum bir de taksite fark koyacaklar fiyat uçucak öbür bankalardan kart çıkarın bence zaten artık herkese veriyorlar.

Selam. Ben bir PC toplamaya karar verdim ancak bir sürü site vardı ve bu sitelerin hepsini araştırdım. Ancak çoğunda ziraat ile taksit yapmıyordu. Bana da ziraat lazım, vatan da Ziraat'ten taksit yapıyor. Biliyorum Vatan'da fiyatlar biraz daha pahalı ama benim başka seçeneğim yok. Vatan'dan başka ziraat ile taksit yapan var mı, Vatan'dan bilgisayar alsam masaüstü önerir misiniz? Fiyatı dışında kaliteli midir önerisi olan var mı?

Bütçe ne kadar? Uygun sistem önereyim.

Ziraat ile taksit yapmayan yer yok diye biliyorum. Ama varsa da Trendyol ile parça parça toplayamaz mısın istediklerini?

Çok pahalı vatandan alma ben 10 k ya vatandan aldığım sistem internetten toplasam 3 k daha ucuza geliyordu pişmanım İtopya İncehesap Gaming.Gen.TR GameGaraj gibi sitelere bakın.

Adam ziraat taksit yapacak yoksa alamam diyor alabilecek olsa zaten oradan alır.

Selam. Ben bir PC toplamaya karar verdim ancak bir sürü site vardı ve bu sitelerin hepsini araştırdım. Ancak çoğunda Ziraat ile taksit yapmıyordu. Bana da Ziraat lazım, Vatan da Ziraat'ten taksit yapıyor. Biliyorum Vatan'da fiyatlar biraz daha pahalı ama benim başka seçeneğim yok. Vatan'dan başka Ziraat ile taksit yapan var mı, Vatan'dan bilgisayar alsam masaüstü önerir misiniz? Fiyatı dışında kaliteli midir önerisi olan var mı?

Hocam elbette alınır tek dezavantaj fiyat seçtiğiniz parçalar kaliteli ise alınır tabii ki.

Sa.

Sakın almayın ben bir kez gezmek amacıyla hazır sistemlere baktım tam kazık. Pişman olursunuz.

Vatanın fiyatları kesinlikle kazık ama adamlar ürünleri iade almasını değişim yapmasını çok iyi biliyorlar adamlara düzgünce derdinizi anlatırsanız gerçekten yardımcı oluyorlar adamlardan monitör aldım 1 tanesinde kenarlarında ekran lamine edilmemiş normal olan bir durumu takıntı yaptım adamlar anlattı serviste normal dedi ben değişim talep ettim direk yenisi geldi 2. gelen monitördede şansızlık monitör panelinde ölü piksel midir nedir çok değişik. Tarzı bir kusur gördüm onu da değişim talep ettim servis olayını katmadan değiştirdiler 3. gelen üründe hiçbir kusur yoktu tek bir toz bile o gün bugündür Vatan Bilgisayar'dan alırım 2bin 3bin lira fazlada olsa alırım bana sattıktan sonra ürünün arkasında duran satıcı gerekiyor satıp ne yaparsan yap diyen satıcı değil 2bin lira fark evet çok fazla ama Trendyol satıcılarından toplayıp bir sorun çıkınca tüketici mahkemelerinde sürünmektense resmi mağazalı bir kurumdan alışveriş yapmayı tercih ederim karar sizin.

Geri
Yukarı