Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar alınır mı?

Selam. Ben bir PC toplamaya karar verdim ancak bir sürü site vardı ve bu sitelerin hepsini araştırdım. Ancak çoğunda ziraat ile taksit yapmıyordu. Bana da ziraat lazım, vatan da Ziraat'ten taksit yapıyor. Biliyorum Vatan'da fiyatlar biraz daha pahalı ama benim başka seçeneğim yok. Vatan'dan başka ziraat ile taksit yapan var mı, Vatan'dan bilgisayar alsam masaüstü önerir misiniz? Fiyatı dışında kaliteli midir önerisi olan var mı?

Vatan da çok pahalı,hele sistem toplamaya çalıştığınız da işin içinden çıkılamaz bir hal alıyor.

Selam. Ben bir PC toplamaya karar verdim ancak bir sürü site vardı ve bu sitelerin hepsini araştırdım. Ancak çoğunda ziraat ile taksit yapmıyordu. Bana da ziraat lazım, vatan da Ziraat'ten taksit yapıyor. Biliyorum Vatan'da fiyatlar biraz daha pahalı ama benim başka seçeneğim yok. Vatan'dan başka ziraat ile taksit yapan var mı, Vatan'dan bilgisayar alsam masaüstü önerir misiniz? Fiyatı dışında kaliteli midir önerisi olan var mı?

Bazen Web'e özel fiyat performans sistemler çıkarıyolar onun dışında alınmaz, vatan genel olarak kazık.

2 kez vatandan hazır sistem topladım memnunum da. Toplanabilir bence.

Vatanın fiyatları kesinlikle kazık ama adamlar ürünleri iade almasını değişim yapmasını çok iyi biliyorlar adamlara düzgünce derdinizi anlatırsanız gerçekten yardımcı oluyorlar adamlardan monitör aldım 1 tanesinde kenarlarında ekran lamine edilmemiş normal olan bir durumu takıntı yaptım adamlar anlattı serviste normal dedi ben değişim talep ettim direk yenisi geldi 2. gelen monitördede şansızlık monitör panelinde ölü piksel midir nedir çok değişik. Tarzı bir kusur gördüm onu da değişim talep ettim servis olayını katmadan değiştirdiler 3. gelen üründe hiçbir kusur yoktu tek bir toz bile o gün bugündür Vatan Bilgisayar'dan alırım 2bin 3bin lira fazlada olsa alırım bana sattıktan sonra ürünün arkasında duran satıcı gerekiyor satıp ne yaparsan yap diyen satıcı değil 2bin lira fark evet çok fazla ama Trendyol satıcılarından toplayıp bir sorun çıkınca tüketici mahkemelerinde sürünmektense resmi mağazalı bir kurumdan alışveriş yapmayı tercih ederim karar sizin.

Aynen sattığı ürünün arkasında duruyor, iade değişim yapmasını çok iyi biliyorlar, Trendyol iade ve hizmetler bakımından içinden geçer Vatan'ın ne anlatıyorsun hocam, al bakalım vatan değişim yapmayı çok mu iyi biliyormuş, vatan senin gibileri nasıl olsa bilindik yer ayağına 3-4K daha kazıklar:

Son düzenleme:
Aynen sattığı ürünün arkasında duruyor, iade değişim yapmasını çok iyi biliyorlar, Trendyol iade ve hizmetler bakımından içinden geçer vatan ın ne anlatıyon sen, al bakalım vatan değişim yapmayı çok mu iyi biliyormuş, vatan senin gibileri nasıl olsa bilindik yer ayağına 3-4K daha kazıklar:

O dediğin konu şikayetlerinden diğer firmalardan 2 misli var, ilk önce ağzını topla babanın arkadaşı yok senin. Trendyol iade bakımından evet gerçekten mükkemmelmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz toplamayın pahalıya geliyor hocam bende sıfır RX 580 ve kasa almıştım ikisi sadece 6000 tuttu pişmanım elimdekini satıp geçen gün PC hocasının attığı RTX 3070 sistemi 18000'e aldım.

Geri
Yukarı