Vatan Bilgisayar'dan RTX 3050 sistem önerisi

Balıkesir'de yaşıyorum bu yüzden İtopya vb. mağazalar için İstanbul'a gidemem. İleride sistemi yükseltmeyeceğim. 15000 TL'yi geçemem.
Amd ekran kartı olursa vatanda hazır sistem var. INTEL I5 11400F - ASUS DUAL RX6600 8G - PRIME H510M-K - KIOXIA 500GB SSD - 16GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Valorant Csgo oyunları oynatıyor. İnternette YouTube gibi yerlerde oyun testleri var onlarıda izleyebilirsin.

Hocam karar verdiyseniz bilemem ama vatandan alışveriş yapmayın gereksiz pahalı aynı sistemi daha ucuza bulabilirsiniz internetten sistem çok azdı (yalnızca 2 tane var)
Bana sorarsan sistemi almam fırsat kollarım ama sen bilirsin.
(Not: 3050 güzel bir ekran kartı değil bana göre, ayrıca 15k ya kampanya kovala. PC hocası, haqqus, donanım arşiv vs )

Son düzenleme:
Hocam karar verdiyseniz bilemem ama vatandan alışveriş yapmayın gereksiz pahalı aynı sistemi daha ucuza bulabilirsiniz internetten sistem çok azdı (yalnızca 2 tane var)
Bana sorarsan sistemi almam fırsat kollarım ama sen bilirsin.
Bu sistem iyi gibi para koyup albilirsin.
(Not: 3050 güzel bir ekran kartı değil bana göre, ayrıca 15k ya kampanya kovala. PC hocası, haqqus, donanım arşiv vs )

Ailesi izin vermiyormuş vatan harici bir yerden almaya ondan vatandan alacakmış yoksa önerdiğin gibi sistemler atardık.

Yeni konular

Geri
Yukarı