Vatan Bilgisayar'dan SSD alırsam bilgisayara takıp format atarlar mı?

Bütçe
600- 800 ₺

BirKimse

Decapat
Daha fazla  
Anakart
MSI H410m-B Pro
Selam, bilgisayarımda halihazırda bir SSD bulunuyor. Fakat bilgisayarımdaki SSD SATA olduğu için M.2 SSD alacağım. Windows falan filan her şey şu an kullandığım SATA SSD de kurulu. Fakat M.2 SSD'yi vatandan satın aldığımda Windows'u falan her şeyi M.2 üzerinden kullanmak istiyorum yani tüm bilgisayarı M.2'ye taşımak istiyorum. SATA SSD'yi ise D diski olarak kullanacağım. Bunun için Vatan Bilgisayar M.2 SSD'yi bilgisayarıma monte edip, SATA SSD'yi falan da formatlayıp Windows'u falan filan her şeyi M.2 SSD'ye kurabilirler mi?

yani hocam m2 yi takıp windows kuramazlar mı

ben sata ssd deki tüm verilerden kurtulmak istiyorum herşeyi sil baştan yapacağım

bence ssd yi takıp windows kurabilirler

Peki m2 yi takarlar mı
Yapacaklarını sanmıyorum, Vatan sadece her parçası kedisinden alınan cihazları toplamakta. M2 SSD montajı zor değil kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Format işlemi de zor değil, Technopat'ın rehberlerini izleyerek sorunsuz halledebilirsiniz.

3.parti programlar ile SATA SSD'nizdeki tüm dosyaları M.2 SSD'nize kopyalayıp, SATA SSD'nizi formatlayabilirsiniz.
Temiz kurulum çok daha iyi olacaktır.

Yapacaklarını sanmıyorum, vatan sadece her parçası kedisinden alınan cihazları toplamakta. M.2 SSD montajı zor değil kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Format işlemi de zor değil, Technopat'ın rehberlerini izleyerek sorunsuz halledebilirsiniz.

Temiz kurulum çok daha iyi olacaktır.

Evet bende temiz kurulum istiyorum fakat M.2'yi takma konusunda kendime güvenmiyorum.
SSD'yi de vatan bilgisayaradan alacağım. Kendi ürünleri olsuğu için takacaklarını düşünüyorum.

Evet bende temiz kurulum istiyorum fakat M.2'yi takma konusunda kendime güvenmiyorum.
SSD'yi de vatan bilgisayaradan alacağım. Kendi ürünleri olsuğu için takacaklarını düşünüyorum.
Şansınızı deneyin ancak takacaklarını sanmıyorum. Belki çalışan kişi iyi niyetli olup yardımcı olmak isterse inisiyatif kullanarak isteğinizi yerine getirebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı