Vatan Bilgisayar'dan Windows almak

Yanlışlık olmuş, 40 TL'ye almışım. PRO sürümleri tüm sitelerde Home sürüme göre daha ucuz. PRO kurarsanız yazılımbudur sitesinden de alabilirsiniz. Benim aldığım site;

Canlı sohbetteki arkadaş anında cevap veriyor. Kodu 1 dakika içinde maille ilettiler.
Bir de oyun oynamak için home sürümü daha mantıklı diye duydum. Doğruluk payı nedir ?

Bir de oyun oynamak için home sürümü daha mantıklı diye duydum. Doğruluk payı nedir ?
Pro sürümü güvenlik açısından daha iyidir. Güncelleme bildirimi ve Defender açısından daha iyidir. 27.000 TL Veriyorsanız tabi ki, Pro sürümünü öneririm. Güvenlik açısından sorun yaşamazsınız.

Internetten aldiginiz Key ile Windows kurarsaniz Windows'unuz gene orijinal oluyor crack farkli bir olay. Siz deneme surumu Windows kurdurun isterseniz hiç Key almaniza gerek bile yok Key almazsaniz Windows deneme surumunde sadece bir iki ayar kısılıyor kişisellestirmeler kisiliyor bir de onemsiz bir kac guncellemeyi eksik aliyor. Dedigim gibi bosuna Windows'a para vermeyin ben 6 aydir deneme surumu Windows kullaniyorum normal Windows'tan farki yok.
Arkadaşın dediğine tamamen katılıyorum bir fark olmuyor sadece işte görev çubuğu vs. renkleri değiştiremiyorsun yani kişiselleştiremiyorsun ama bi sıkıntı olmaz gidip güncellemeleri de diğer şeyleride halledebilirsin ya da 30 tl ye retail key al ama sakın 1000 tl verip vatandan felan alma.

Yada iso dosyasını indirmene gerek yok. Media creation tool indir. En az 4 veya 8 gb usb veya boş ve 4 veya 8 gblik disk. Şu videoyu izle anlıyacaksın :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yada iso dosyasını indirmene gerek yok. Media creation tool indir. En az 4 veya 8 gb usb veya boş ve 4 veya 8 gblik disk. Şu videoyu izle anlıyacaksın :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler. Önemli olan aradaki farkı anlamamdı. Yüklemek için illaki bir yol bulunur. 🙂

Ben korsana karşıyım ama Microsoft'un bilgisayar üreticilerine 30-40 tl'den satıp biz ev kullanıcılarına 1200-1800 tl fiyat koyması zoruma gidiyor.Adamlar diyor ki sen toplama bilgisayar almayacaksın,bizim bilgisayarlarımızı alacaksın.Öyle dünya yok,OEM key candır.

Yeni konular

Geri
Yukarı