Vatan Computer sipariş sayfasında eksik bilgi

caudron

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Herkese merhabalar.Forumdaki arkadaşların tavsiyelerini de dikkate alarak Vatan Computer internet sitesi üzerinden bir monitör sipariş ettim.Ödemeyi kredi kartına 6 taksit ile yaptım.Siparişim henüz onaylanmadı ancak sipariş takibi sayfasında ödeme yöntemi kısmında yalnızca kart numarası ve banka ismi yazıyor.Hepsiburada,Trendyol gibi sitelerde banka ismi yanında "peşin ödeme" veya "3-6 Taksit" gibi ibareler yer alıyor fakat bu siparişte öyle bir ibare göremedim.Taksitle ilgili bir bilgilendirme görülmüyor.Yakın zamanda Vatan Computer'dan taksit ile alışveriş yapan arkadaşların bilgisi var ise paylaşabilir mi ? Acaba bir sıkıntı oldu da tek çekim ile ödeme mi alındı gibi bir şüpheye düştüm.Sipariş onayının ardından mı gösterilecek ödeme bilgilerindeki taksit sayısı ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim,herkese iyi forumlar.

(Bireysel bankacılık uygulamasında henüz bekleyenler kısmında yer aldığı için orada da göremiyorum)

Son düzenleme:
Taksitle alınmıştır. Alınmasa bile bankandan yapabilirsin. Benim başıma 3000 liralık alışveriş yapınca gelmişti uygulamadan taksitlendirmiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı