Vatan Game hesabım hacklendi

Değişir hocam zaten değişmese bile neredeyse hiçbir şey yapamaz endişeniz olmasın.

Ufak bir güvenlik açığı ile aşabilir Steam'da bile aşabiliyorsun ki vatan Game denen yerde neden aşamayasın?

Vatangame ile iletişime geçmek lazım belki bir saldırı oldu bütün hesaplarda vardır çalınma durumu...

İki aşamalı doğrulamayı mailini bilmiyorsa aşamaz. Doğruları anlatmaya ne dersin? Nasıl çaldırdın hesabını?

Size yemin ederim hatta mesaj bile gelmedi giriş mesajı bile bakın size fotoğraf bile atarim.

Vatangame ile iletişime geçmek lazım belki bir saldırı oldu bütün hesaplarda vardır çalınma durumu...

Geçtim geçmesine siz aldınız diye savunuyor :D

Size yemin ederim hatta mesaj bile gelmedi giriş mesajı bile bakın size fotoğraf bile atarim.

Phishing linke tıkladınız veya kolay bir şifre yaptıysanız şifreniz kırıldı Vatangame'in böyle bir şey yapması mümkün değil Türkiye'nin en güvenli firmalarıyla çalışıyorlar phishing linke tıkladıysanız e postanız şifreniz karşı tarafla paylaşılır sitedeki şifreniz mail ile aynı ise mailede erişmiş olurlar tek yapmanız gereken şifrelerinizi yenilemek.

Geçtim geçmesine siz aldınız diye savunuyor :D
Kimin aldığına ip adresinden öğrenirler kontrol etmelerini söyleyin.

Phishing linke tıkladınız veya kolay bir şifre yaptıysanız şifreniz kırıldı Vatangame'in böyle bir şey yapması mümkün değil Türkiye'nin en güvenli firmalarıyla çalışıyorlar phishing linke tıkladıysanız e postanız şifreniz karşı tarafla paylaşılır sitedeki şifreniz mail ile aynı ise mailede erişmiş olurlar tek yapmanız gereken şifrelerinizi yenilemek.

Kimin aldığına IP adresinden öğrenirler kontrol etmelerini söyleyin.

1- doğrulama mail ile değil telefon numarası ile
2-IP adresinden anlayamayacaklarini söylediler.

Peki daha ne yapmalıyım Steam hesabım vs hacklenir diye korkuyorum format atayim mi antivirüs alayim mi?

Vatangame ile aynı olan plaftormlardan şifreni değiş ve gelen linklere dikkat et Gmail üzerindende atabilirler spam klasoründen bilinmedik bir şey açma direk sil antivirüslük durum yok bu phishing olayları kredi kartlarına falanda yansıyor çok dikkatli olmanız gerek.

Geri
Yukarı