Gmail hesabım hacklendi

Videolara bakılırsa genel olarak "illegal" nitelikte videolar (hile vs.) Bu tür işlerle uğraşırken farketmeden trojen (PH gibi) ya da key logger yemiş olma ihtimalin var. hesabını geri alarak bütün güvenlik adımlarını değiştirmen gerek.
Hesap zaten elinde. Ayrıca hile vs. ile uğraşmadığını söylüyor.

Arkadaşlar, hayatımda yaptığım son hile Aezakmi falan. Hile ile uğraşmam. 20 yaşındayım. Benim hileyle crackli oyunlarla işim yok, olmadı da.
Adamın attığı videolar reklam videoları, videoların içeriğinin hile olması benim hile yaptığım anlamına gelmiyor. Bir yerde hesabım patlamış adam da bu videoları paylaşarak ya kendi hilesinin yada başkasının reklamını yapıyor. Fakat hesabımın patlamasının sebebi ben değilim, dediğim gibi güvensiz hiçbir işlem yapmadım bu hesapla.

Arkadaşlar, hayatımda yaptığım son hile Aezakmi falan. Hile ile uğraşmam. 20 yaşındayım. Benim hileyle crackli oyunlarla işim yok, olmadı da.
Adamın attığı videolar reklam videoları, videoların içeriğinin hile olması benim hile yaptığım anlamına gelmiyor. Bir yerde hesabım patlamış adam da bu videoları paylaşarak ya kendi hilesinin yada başkasının reklamını yapıyor.
Öyle olmuş zaten. TFA hesabın güvenliği sağlar, korkacak bir şeyin yok. En azından hesap elinde duruyor.

Tüm adımları geçip şifreyi değiştirmemiş. Gri hacker mı oluyor bu? :D Her neyse sanırım sadece videoları atıp çıkmış. 1 Ağustosta erişmesine rağmen bugün girip video attığına göre sadece videoları atıp çıkmaktı amacı. Görünüşe göre başka bir şeye bakmamış ellememiş.

Adamın attığı videolar reklam videoları, videoların içeriğinin hile olması benim hile yaptığım anlamına gelmiyor. Bir yerde hesabım patlamış adam da bu videoları paylaşarak ya kendi hilesinin ya da başkasının reklamını yapıyor. Fakat hesabımın patlamasının sebebi ben değilim, dediğim gibi güvensiz hiçbir işlem yapmadım bu hesapla.

Büyük ihtimal amacı reklam değil. Fidye virüsü vs olabilir. Kim kime ücretsiz hile verir ki, değil mi?

Tüm adımları geçip şifreyi değiştirmemiş. Gri hacker mı oluyor bu? :D Her neyse sanırım sadece videoları atıp çıkmış. 1 Ağustosta erişmesine rağmen bugün girip video attığına göre sadece videoları atıp çıkmaktı amacı. Görünüşe göre başka bir şeye bakmamış ellememiş.
Ben hâlâ reklam botu olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı