Vatan Garanti Süreci

gLo1NN

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar 18.04.2020'de İşlemçi-Anakart-RAM ve M.2 SSD mi Vatan'dan garantiye yolladım. Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda OEM ürünlerin tarafıma kargolanacağı söylenmesine rağmen söylediğim parçalardan sadece anakart değişim olacak. Anakartı anca mağaza açılınca alabileceğimi söylediler. İnternet alışverişi yapan bir firma nasıl olursa kartımı göndermede sıkıntı çıkartıyor. Anlamıyorum sizce bu durumda ne yapmalıyım? Okuduğunuz için teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar 18.04.2020'de İşlemçi-Anakart-RAM ve M.2 SSD mi Vatan'dan garantiye yolladım. Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda OEM ürünlerin tarafıma kargolanacağı söylenmesine rağmen söylediğim parçalardan sadece anakart değişim olacak. Anakartı anca mağaza açılınca alabileceğimi söylediler. İnternet alışverişi yapan bir firma nasıl olursa kartımı göndermede sıkıntı çıkartıyor. Anlamıyorum sizce bu durumda ne yapmalıyım? Okuduğunuz için teşekkürler.
Aynısı arkaşımada oldu garantiye verdiği ekran kartı 1 ay oldu vereli değişim kararı çıktı ve mağzalar açılmadan değişim veya ürünün iadesi(vatan kuponu) yapamassınız diyorlar.Madem öyle parasını göndersene millet işine gücüne baksın...Vatandan ürün alınmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı