Vatan Bilgisayar garanti süreci

Elen Riannon

Decapat
Merhaba arkadaşlar,
Bilgisayarımın tüm parçalarını Vatan Bilgisayar'a verdim ve Vatan Bilgisayar'da garantiye yolladı. Fakat Intel işlemcim hala gelmedi. Önümüzdeki pazartesi 20 iş günü dolacak. Vatan Bilgisayar'a gidiyorum adam bana diyor ki işlemcin değiştirilecekmiş. Fakat gerçekten değişecek mi değişmeyecek mi belli değil. Çünkü bayağı bir umursamaz davranıyorlar. Bana değişimin yasal süreci 45 gün diyor. 45 gün kim öle kim kala? Sizce 20 iş gününde sonra değişim talebinde bulunmalı mıyım?

Vatan onarım sorgulamaya giriyorum. Hala işlemci "teknik servis kontrolünde" yazıyor. Fakat bu arıza sorgulama ekranı o kadar saçma ki Vatan Bilgisayar'a teslim edilmiş ekran kartımı sorguladığımda "parça bekleniyor" yazıyor. Bunlar neden bu kadar düzensiz iş yapıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam servis gerçekten değiştirecek olabilir. Yurtdışından ürün bekleniyor vs olduğunda süre aşılabilir. Ayrıca vatandaki sistem derme çatma. Çok bişey beklemeyin. Ürünü nereye yolladıklarini ve servis numarasını ( kayıt numarasını) öğrenebilirseniz daha sağlıklı bilgi alırsınız firmadan.

Hocam servis gerçekten değiştirecek olabilir. Yurtdışından ürün bekleniyor vs olduğunda süre aşılabilir. Ayrıca vatandaki sistem derme çatma. Çok bişey beklemeyin. Ürünü nereye yolladıklarini ve servis numarasını ( kayıt numarasını) öğrenebilirseniz daha sağlıklı bilgi alırsınız firmadan.
Onlarda bilmiyorlar. Servis yurt dışındaymış. Kimse bilmiyor nerede olduğunu. Gizemli intel servisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı