Vatan i5 11400 Sistemin fiyatı nasıl?

İşte benim anlamadığım nokta da orası, nasıl mümkün olabiliyor bu fiyat yine bak farklı sitede değil Vatan bilgisayarda sadece ekran kartıyla işlemcisi toplamda bu fiyata satılıyor.
Hazır sistemlerde fiyatlar bu şekilde zaten. Ayrıca almak isterseniz ekran kartları fiyatları çok yüksek. Fena değil daha iyi bir ram ssd kullanılabilir tercihe göre alabilirsiniz.

İşte benim anlamadığım nokta da orası, nasıl mümkün olabiliyor bu fiyat yine bak farklı sitede değil Vatan bilgisayarda sadece ekran kartıyla işlemcisi toplamda bu fiyata satılıyor.

Hazır sistemler toplama PC'lerden ucuz olur çünkü firmalar ürünleri toplu alır. Bir kutu çikolata ve bir çikolata gibi düşün.

Hazır sistemlerde fiyatlar bu şekilde zaten. Ayrıca almak isterseniz ekran kartları fiyatları çok yüksek. Fena değil daha iyi bir ram ssd kullanılabilir tercihe göre alabilirsiniz.

Hazır sistemler toplama PC'lerden ucuz olur çünkü firmalar ürünleri toplu alır. Bir kutu çikolata ve bir çikolata gibi düşün.

Anladım, yani sıkıntı olmaz diyorsunuz, kendim için değil bir arkadaşım için açmıştım konuyu kendisine iletiyorum o zaman bir sıkıntı olmayacağını. Teşekkür ederim yazan herkese. Bir de yukarlarda bir arkadaş sistemin artıları ve eksilerini sormuştu:
Ayrı bir soru bu sistem alınır mı? Artıları ve eksileri nelerdir?
Ben çok bilgili değilim yine bilen birileri varsa yazsın artılarını eksilerini, ben de merak ettim.

Başlıkta da sorduğum gibi bu fiyat nasıl mümkün olabiliyor, bilen birileri varsa aydınlatabilir mi beni? Sistemin parçalarını ayrı ayrı toplayınca ekran kartı ve işlemcisi zaten o fiyata satılıyor yine Vatan bilgisayarda. Vallahi akıl sır erdiremedim.

INTEL 11400-ASUS DUAL-RTX2060-O6G-EVO-ASUS-PRIME B560M-A-KIOXIA 500GB SSD-16GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Eğer sistemi bugün sipariş vereceksen gamig gecesi indiriminde Battle Silver atlı sistem indirime girecek 9, 000TL normalde zaten indirimli fiyattan özelleştirme yapılabiliyor mu bilmiyorum ama o halde bile alınacak bir kasa bence. Başka sistemde çıkabilir beklemenizi öneririm en azından bunu Gaming Geceleri - incehesap.com

Yeni konular

Geri
Yukarı