Vatan iade edilen ürünü satıyor mu?

Alperen YAVUZ

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar vatandan 1 hafta önce sistem topattım fakat bugün kutulara bakarken anakartın kutusunun üstünde bir yapıştırma gördüm ''Kargo'' yazıyordu.

İkinci sorum ise ekran kartımın kutusu çok minik yırtılmış olup, anakartın statik poşetleri kutusundayken ekran kartımın statik poşeti ya yoktu, ya da vardı unutup çöpe attılar. Bilgisayarı sadece işletim sistemimi yüklettiğimde 15-20 dk baktım, sonra kapattım ve o günden beri açmadım evde tadilat olduğundan... O yapıştırmayı görünce birde ekran kartımın statik poşetini göremeyince kuşku düştü içime...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani poşet ve kutudan hiç şüphelenmedim atmışlardır bir şey olmuştur diye ama kargo etiketi deyince iş değişiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen hasarlı ürünleri müşteriler getirip yenisi alıyorlar, onlarda tamir ediyorlar veya başkalarıda iade etmiştir. Kargo etiketi varsa o ürün tahminimce İstanbul' da tamir olup gelmiştir. Her ürün aldığınızda muhakkak kutusuna bakın bu çok önemli kimse sıfır parası verip 2. el kullanmak istemez.

Bazen hasarlı ürünleri müşteriler getirip yenisi alıyorlar, onlarda tamir ediyorlar veya başkalarıda iade etmiştir. Kargo etiketi varsa o ürün tahminimce İstanbul' da tamir olup gelmiştir. Her ürün aldığınızda muhakkak kutusuna bakın bu çok önemli kimse sıfır parası verip 2. el kullanmak istemez.

Ne yapmalıyım.

Eğer verebiliyorsanız geri iade etmeye çalışın ama sanmıyorum yenisini vereceklerini çünkü size soracaklar çalışmasında bir engel veya hasar var mı. Şanısızını deneyin yinede.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı