Vatan Bilgisayar Memnun Kalınmayan Ürünü İade Etmek

ariffgulerr

Kilopat
Daha fazla  
24 Ocak akşamı Vatan Bilgisayar'ın sitesinden bu bilgisayarı sipariş ettim. Webe özel ve bu fiyata son 30 adet ibareleri yer alıyordu. Sonra forumlarda araştırma yapınca MSI teknik ve garanti sorunları yaşayan kişilerin yazılarını okudum. Dizüstü gelince açıp birkaç gün kullanıp memnun kalmazsam iade edebilir miyim, yada dengi fiyatta başka bir markanın dizüstüsünü alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız gün iade edin. 10 Gün geçince cihazın garantisi başlıyor. Ben bugün RX 480'i iade etmek için garantisine yolladım.

Aldığınız gün iade edin. 10 Gün geçince cihazın garantisi başlıyor. Ben bugün RX 480'i iade etmek için garantisine yolladım.
Rx480'i neden iade ettiğinizi sorabilir miyim? Memnun kalmadığınız için mi? Gtx 1060 ve Rx480 arasında gidip geliyorum da.

Kartımda Coil Whine vardı. Bir de ben iki sene Nvidia kullandım yoğun olarak. AMD'ye geçtiğimde biraz beklediğimi bulamadım. GTX 660'dan daha kötü bir performansı vardı. Tabi bu benim işlemcimden kaynaklıydı. Yazılımından dolayıda memnun değildim. Ondan dolayı iade ettim. Servis kararını bekliyorum şu anda. Çıksın GTX 1060'a çevireceğim. Sizde GTX 1060 alın alabilirseniz.

MSI GE72 APACHE CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-128GB SSD+1TB-17.3''-GTX960M 4GB-W10 bu laptopu 5500 e aldım dün akşam. Okuduğum şeyler moralimi bozdu içim içimi yiyor şu an. Sehir dışında üniversite okuduğum için eğer sorunlu çikarsa garanti ile de uğraşamam. Bilgisayarın sorunları olup olmadığını 1 gün içinde anlamam da mumkün değil. O yüzden birkaç gün kullanıp memnun kalmazsam başka marka laptopla değiştirmek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı