Vatan kampanyasından 2 sistem alabilir miyim?

Cavalrys

Decapat
Merhaba, Vatan Bilgisayar KDV indirimi yaptı. Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, televizyon, tablet, fotoğraf makinesi ve binlerce teknoloji ürünü Vatan Bilgisayar' da. 3.sırada gösterilen kampanyadan bahsediyorum. Kampanyanın altında " kampanyalı her bir modelden sadece bir adet(bir renk) satın alınabilir" yazıyor.

Şimdi sistem topluyorum aynı parçalardan oluşacak. Tek seferde 2 tane sipariş vermediğimde sıkıntı yaşar mıyım o altta yazan yazıdan dolayı? Yani sistemleri tek seferde değil de birini ayrı birini ayrı sipariş geçsem sorun olur mu? Bilginiz var mı? Adrese alıcıya bakıp 2 tane almışsınız diyip iptal ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç denemesemde yakın bir akrabanızın hatta komşunuzun bilgileri ile çözüme ulaşılabilir belki.

Şirketlerin kampanyalarda bu yola başvurmalarının iki nedeni var. Birincisi, başka mağazaların ürünleri indirimli fiyattan toptan alarak pahalıya satmalarını engellemek. İkincisi daha çok müşterisinin indirimden faydalanmasını sağlayabilmek. Yerinde olsam işi garantiye almak için 2 farklı kartla, 2 ayrı kişi (anne, baba, kardeş) üzerinden alırdım. Ürünlerin şimdiden hayırlı olsun.

Şirketlerin kampanyalarda bu yola başvurmalarının iki nedeni var. Birincisi, başka mağazaların ürünleri indirimli fiyattan toptan alarak pahalıya satmalarını engellemek. İkincisi daha çok müşterisinin indirimden faydalanmasını sağlayabilmek. Yerinde olsam işi garantiye almak için 2 farklı kartla, 2 ayrı kişi (anne, baba, kardeş) üzerinden alırdım. Ürünlerin şimdiden hayırlı olsun.
Bende dün bi sistem aldım 1 haftadır sepetimde duruyordu bileşenler. Ve bu kdv indirimi altında satılan parçalar oem ürünlermiş. Oem ürünlerde forumda mesela işlemci kutusuz stok sogutucusuz diğer parçalar kutusuz felan gelebilirmiş. Böyle bir şey söz konusu olabilirmi? Benim sepetimdeki ürünü nasıl değiştirirler oem ile

Bende dün bir sistem aldım 1 haftadır sepetimde duruyordu bileşenler. Ve bu KDV indirimi altında satılan parçalar OEM ürünler miş. OEM ürünlerde forumda mesela işlemci kutusuz stok sogutucusuz diğer parçalar kutusuz falan gelebilirmiş. Böyle bir şey söz konusu olabilir mi? Benim sepetimdeki ürünü nasıl değiştirirler OEM ile.

Yaşadığın konu hiç başıma gelmedi. Ama başıma gelmiş olsa, ya ürünleri iade edip sepetimdeki ürünleri kampanyasız alırdım ya da indirim için OEM ürünlerle yoluma bakardım.

Vatan'dan asla ürün almayın hem geç gönderiyor hem de teşhir ürünü gönderiyor diye şikayet ediyorlar. Şikayet.com ve Twitter'dan bir bakın anlarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM kutusuz anlamına gelmiyor. Ürünler elinize geçince bakın bir sıkıntı varsa değişim iade yoluna gidersiniz.

arkadaşlar satın aldım. Toplama olarak almadım kutularıyla göndericekler kendimiz toplayacaz. İnşallah dediğiniz gibi bir sıkıntı olmaz. Doların da artmasıyla daha uygun bir site yoktu kaçırmak istemedim açıkcası. Başka sitelerden toplama alırkende hile yapsalar belki anlamayacağımız durumlar olabilir. Bilmiyorum iyi mi yaptık kötü mü yaptık.

Arkadaşlar satın aldım. Toplama olarak almadım kutularıyla gönderecekler kendimiz toplayacaz. İnşallah dediğiniz gibi bir sıkıntı olmaz. Doların da artmasıyla daha uygun bir site yoktu kaçırmak istemedim açıkcası. Başka sitelerden toplama alırken de hile yapsalar belki anlamayacağımız durumlar olabilir. Bilmiyorum iyi mi yaptık kötü mü yaptık.

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı