Vatan Montajı Nasıldır ?

Umut Karayel

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hayatımda hiç masaüstü bilgisayar kullanmadım ve toplamadım. 1-2 hafta içerisinde Vatan Computer'a gidip sistem toplayacağım fakat montaj yapmayı bilmiyorum. Vatan da parçaları yamuk, ters veya yanlış takıyormuş. Ne önerirsiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçaları takarlarken yanlarında dur dikkatlice izle. Bir hataları vs gibi şeyler olursa söylersin düzeltirler. Yok ben yinede güvenmem diyorsan Recep ve Ali Abi' nin videolarını izleyerek çok kolay bir biçimde parçaları birleştirebilirsin. Parçaları kendin birleştir cidden çok eğlenceli oluyor tavsiye ederim. Montaj sırasında bir sorun olursa buraya konu aç yardım ederiz biz sana.

Videolara güzelce göz attığından emin ol, çok basitçe ve herkesin anlayabileceği gibi anlatıyorlar.

Merhaba arkadaşlar hayatımda hiç masaüstü bilgisayar kullanmadım ve toplamadım 1-2 hafta içerisinde Vatan Computer'a gidip sistem toplayacağım fakat montaj yapmayı bilmiyorum Vatan'da parçaları yamuk,ters veya yanlış takıyormuş ne önerirsiniz ?

:D İnternette bir sürü masaüstü toplama videoları var onları izle sonra git dikkatlice izle anlarsın zaten yanlış takılıp takılmadığını.

Aslında vatan bilgisayar montajı gayet güzel yapıyor. Zira siz acele edince adamlar yalan yanlış yapıp kısa bir süre içinde size teslim ediyorlar. Montajı yapan adama 1,2 saat müddet verirseniz çok güzel montaj yapıyorlar. Gerek kablo saklama olsun gerek düzgün montaj olsun hepsini çok iyi ve çok güzel yapıyorlar. Yeter ki siz aceleye getirmeyin işinizi. :)

Aslında vatan bilgisayar montajı gayet güzel yapıyor. Zira siz acele edince adamlar yalan yanlış yapıp kısa bir süre içinde size teslim ediyorlar. Montajı yapan adama 1,2 saat müddet verirseniz çok güzel montaj yapıyorlar. Gerek kablo saklama olsun gerek düzgün montaj olsun hepsini çok iyi ve çok güzel yapıyorlar. Yeter ki siz aceleye getirmeyin işinizi. :)
Peki biz toplayıp anları hatamızı belirtmelerini istersek. Yada ön portları sadece onlar taksa olabilir mi?

Bence arkadaşların da dediği gibi bu sitede montaj işlemi çok anlaşılır ve güzel bir şekilde anlaşılıyor. Bence yapman gereken bu montaj videolarını izlemen, kasayı toplayacağın zaman da sadece yanlış bir şey yapma diye videoyu montaj aşamasında izlemen tavsiyemdir.

Kötü olaylar olmuyor değil. Sonuç olarak Vatan Bilgisayar toplamıyor. Birisi topluyor. Mağazadan mağazaya, kişiden kişiye, parçadan parçaya çok değişken bir soru. Ama sorun olursa düzeltsinler bir zahmet.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı