Vatan OEM sistemimde güç kaynağı var mı?

leaskroan

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, yakın bir zamanda Vatan Bilgisayar'dan bir OEM sistem satın alacağım fakat kasada güç kaynağı var mı? Yok mu anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem: INTEL 10100F-ASUS TUF-GTX1650-O4GD6-P-EX-H410M-V3-WD 1TB- CRUCIAL 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Selamlar arkadaşlar yakın birr zamanda Vatan Bilgisayar'dan bir OEM sistem satın alacağım fakat kasada güç kaynağı var mı yok mu anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem: INTEL 10100F-ASUS TUF-GTX1650-O4GD6-P-EX-H410M-V3-WD 1TB- CRUCIAL 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bir de GTA 5 CS:GO Valorant gibi oyunları hangi ayarlarda ve kaç FPS ile oynarım yazarsanız sevinirim :) teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı olmadan satamazlar merak etmeyin. Zaten aşağıya inerseniz detaylarda yer alıyor. :)

1610926812061.png

Ha bu arada kasa Frisby'nin kasası yani bu da PSU'nun Frisby marka olacağının göstergesi. Size tavsiyem içerisindeki PSU'yu ve kasayı değiştirin aksi taktirde pişman olursunuz.

Ha bu arada kasa Frisby'nin kasası yani bu da PSU'nun Frisby marka olacağının göstergesi. Size tavsiyem içerisindeki PSU'yu ve kasayı değiştirin aksi taktirde pişman olursunuz.

Gidip Vatan şubesinden satın alacağım değiştirmeyi denerim umarım fazla bir fiyat farkı ortaya çıkmaz (monitör de alacağım yoksa 5200 bandına çıkacaktım) monitörler de şunlar eğer bir tavsiyen varsa söyle mutlaka :)
PSU kasaya dahil olduğundan ayrı olarak marka belirtmemişler sanırım.
evet galiba tavsiyelerin için teşekkürler dostum :)

Monitör tavsiyenizi ayrı bir konu açıp bütçe belirtirseniz daha yardımcı olabiliriz emin olun. Yani bunun için ayrı bir konu açmalısınız. Bu arada o kadar para verip Frisby kullanırsanız pişman olursunuz benden söylemesi.

Aslında imkanınız varsa Online internet sitesi üzerinden çok daha fiyat performans odaklı bir sistem satın alabilirsiniz diye düşünüyorum ama gene de son seçim sizin.

Geri
Yukarı