Vatan OEM sistemimde güç kaynağı var mı?

leaskroan

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, yakın bir zamanda Vatan Bilgisayar'dan bir OEM sistem satın alacağım fakat kasada güç kaynağı var mı? Yok mu anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem: INTEL 10100F-ASUS TUF-GTX1650-O4GD6-P-EX-H410M-V3-WD 1TB- CRUCIAL 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Selamlar arkadaşlar yakın birr zamanda Vatan Bilgisayar'dan bir OEM sistem satın alacağım fakat kasada güç kaynağı var mı yok mu anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem: INTEL 10100F-ASUS TUF-GTX1650-O4GD6-P-EX-H410M-V3-WD 1TB- CRUCIAL 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bir de GTA 5 CS:GO Valorant gibi oyunları hangi ayarlarda ve kaç FPS ile oynarım yazarsanız sevinirim :) teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde psu var ama bu sistem alınmaz bilgine. SSD'siz o leş gibi kasayla birlikte alınmaz. Ayrıca 8 GB Ram alacaksan yakın zamanda 16 yap.

Sormamışsın ama SSD de almanı tavsiye ederim.

Monitör almayacak olsam onları dahil edecektim fakat maalesef:C teşekkürler
Aslında imkanınız varsa Online internet sitesi üzerinden çok daha fiyat performans odaklı bir sistem satın alabilirsiniz diye düşünüyorum ama gene de son seçim sizin.
sistemde herhangi bir sorun olursa bazı sitelerin ilgilenmediğini duymuştum fazla bilinen bir yerden almak istiyorum o yüzden.
İçinde psu var ama bu sistem alınmaz bilgine. SSD'siz o leş gibi kasayla birlikte alınmaz. Ayrıca 8 GB Ram alacaksan yakın zamanda 16 yap.
rami 1 aya yükselticem , birde mağazada ssd ekletebilirim diye düşünüyorum teşekkürler

Geri
Yukarı