Vatan "parça bekliyor - servisten" durumu ne demek oluyor?

İ9Pro

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımın PSU’sunda arıza çıktığından dolayı tüm parçalarla Vatan Bilgisayar’a götürmüştüm ve dünden evvel serviste test için bekliyor yazıyordu. Almak için hazırlanmıştım fakat şimdi “parça bekliyor - servisten” yazıyor. Bu ne demek?

Arkadaşlar bilgisayarımın PSU’sunda arıza çıktığından dolayı tüm parçalarla Vatan Bilgisayar’a götürmüştüm ve dünden evvel serviste test için bekliyor yazıyordu. Almak için hazırlanmıştım fakat şimdi “parça bekliyor - servisten” yazıyor. Bu ne demek?
Parça değişimi olacak. O parça şu an ellerinde olmadığı için başka mağazalardan ya da ana merkezden getirtiyorlar.

Gelip alabilirsiniz diye konuştunuz mu?
Hayır sadece tüm parçalarımın orada olduğunu hazır olunca mesaj atacaklarını söyledikler.
Ürününüz arızalı ve onarım için parça bekliyor demek. Yani bir parçasını değiştirecekler ve o da ellerinde olmadığı için gelmesini bekliyorlar.
Benim anlamadığım olay da bu aslında. Sadece kasamda sıkıntı var diye tüm parçalar teknisyende kaldı kasa istanbula gitti. İstanbuldan döndükten sonra böyle bi olay olması şaşırtıyor.

Geri
Yukarı