Vatan RTX 2070 Super OEM sistem nasıldır?

crowley06

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Size sormak istediğim konu Vatan OEM sistemlerde karşıma çıkan fiyatıyla ve sistem parçalarıyla hoşuma giden sistemin kasası hakkında bilgi almak istiyorum sistemde kullanılan kasa Xigmatek İstanbul ve pek iç açıcı bir kasa gibi durmuyor hava sürkülasyonu konusunda pek güvenemedim açıkçası (kasa masanın üstünde duracak) ve içinde ki PSU nasıldır hiçbir fikrim yok. 650Watt 80+ RTX 2070 Super'i besler mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistem bu.

Bu sistemi alırsam ısınma olsun PSU'su olsun beni üzer mi?

Öncelikle merhaba. Size sormak istediğim konu Vatan OEM sistemlerde karşıma çıkan fiyatıyla ve sistem parçalarıyla hoşuma giden sistemin kasası hakkında bilgi almak istiyorum sistemde kullanılan kasa Xigmatek İstanbul ve pek iç açıcı bir kasa gibi durmuyor hava sürkülasyonu konusunda pek güvenemedim açıkçası (kasa masanın üstünde duracak) ve içinde ki PSU nasıldır hiçbir fikrim yok. 650Watt 80+ RTX 2070 Super'i besler mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistem bu.

Bu sistemi alırsam ısınma olsun PSU'su olsun beni üzer mi?

PSU 6 ay kullan sonra değiştir.

Arkadaşlar kasa hava almıyor değil diye ekran kartı 100 derecelerde çalışıcak diye bir şey yok. Kasanın hava alıcağı yerler var. Benzer bi kasayı kullanarak, aynı ekran kartı 70 dereceyi geçmiyor yük altında. Yani sadece mesh kasalar soğutuyor değil.

Arkadaşlar kasa hava almıyor değil diye ekran kartı 100 derecelerde çalışıcak diye bir şey yok. Kasanın hava alıcağı yerler var. Benzer bi kasayı kullanarak, aynı ekran kartı 70 dereceyi geçmiyor yük altında. Yani sadece mesh kasalar Yan

Arkadaşlar kasa hava almıyor değil diye ekran kartı 100 derecelerde çalışıcak diye bir şey yok. Kasanın hava alıcağı yerler var. Benzer bi kasayı kullanarak, aynı ekran kartı 70 dereceyi geçmiyor yük altında. Yani sadece mesh kasalar soğutuyor değil.
Kafam çok karışık kasa dısında kullanilan parçalar içime sindi ama kasa hâlâ beni düsündürüyor sence bu pc alınır mı çoğunluk kasanın hava sürkülasyonunun olmadığını ve psu nun da pek iyi olmadığını söylüyor çok kararsızım

Geri
Yukarı