Vatan RTX 2070 Super OEM sistem nasıldır?

kafam çok karışık kasa dısında kullanilan parçalar içime sindi ama kasa hâlâ beni düsündürüyor sence bu PC alınır mı çoğunluk kasanın hava sürkülasyonunun olmadığını ve PSU'nun da pek iyi olmadığını söylüyor çok kararsızım.

Şöyle söyleyeyim aynı ekran kartıyla birlikte Ryzen 5 3600 kullanıyorum. Kart soğutması olsun görünüşü olsun kalitesi olsun çok iyi. Tek tek toplama şansınız varsa 3060 Ti kaçınılmaz bir seçenek olur. Ama bu sistem de çok iyi.
Şöyle söyleyeyim aynı ekran kartıyla birlikte Ryzen 5 3600 kullanıyorum. Kart soğutması olsun görünüşü olsun kalitesi olsun çok iyi. Tek tek toplama şansınız varsa 3060 Ti kaçınılmaz bir seçenek olur. Ama bu sistem de çok iyi.

PSU değişebilirseniz iyi olur. Sistemdeki PSU iyi değil gibi görünüyor.

PSU değişebilirseniz iyi olur. Sistemdeki PSU iyi değil gibi görünüyor.

Aslında bende ilk başta 3060 Ti düsünüyordum ama 1080P bir monitör kullanacağım için RTX 2070 Super biraz daha mantıklı geldi bana eğer RTX 3060 Ti bir sistem alsam islemcisi Ryzen 5 3600 olacaktı ve 1080P için darboğaz yapardı o yüzden 2070 Super'e kaydım ama kasa konusunda gerçekten hiç emin degilim ve Vatan'da hazir sistemlerde parça degisimi olmuyor.

Aslında bende ilk başta 3060 Ti düsünüyordum ama 1080P bir monitör kullanacağım için RTX 2070 Super biraz daha mantıklı geldi bana eğer RTX 3060 Ti bir sistem alsam islemcisi Ryzen 5 3600 olacaktı ve 1080P için darboğaz yapardı o yüzden 2070 Super'e kaydım ama kasa konusunda gerçekten hiç emin degilim ve Vatan'da hazir sistemlerde parça degisimi olmuyor.

3600'de 3060 Ti kaldırabilir ama temel değerleri arasında biraz zor. 4.4-4.6 gibi değerlere çıkabilirse işlemci tabii yanında soğutucu da gerekli 1080P de güzel performans verir. 3600 ile 3060 Ti 2K çözünürlükte kullanılabilir. Şu an alacaksınız ve 1800 TL verip 3060 Ti olan sistemi alamıyorsanız bu sistem de güzel bir seçenek olacaktır. Ekran kartı 2080'e dokunuyor zaten. Oyunlarda çekirdek hızını yüksek değerlere çıkardığı için.

Yeni konular

Geri
Yukarı