Vatan RTX 3080'in fiyatlarını paylaştı

Hocam o kartı geçen gün internette gezinirken N11 900 liraya satıyordu ama stokları kalmamış şimdi.
İlk çıktığı zamanlarda almıştım. Piyasada en ucuzu 1200 civarıydı.

Gerçekten yazık. Arkadaşlar siz ciddi misiniz ya. Adam diyor ki özel soğutmalı model 6000 7000 arasına bulunurmuş. Siz böyle düşünmeye devam edin. 3000 serisinin fiyatları zannettiğiniz kadar ucuz olmayacak.

@Zeax iki sistemimi, laptobumu ve iki monitörümü Vatan'dan aldım. Yine bunların dışında da birçok parça aldım. Çoğu internetten ve Hepsiburada'dan ucuza geldi.

Vatan'ın tek sorunu, özellikle ekran kartı ve işlemci gibi ürünler yeni çıktığında, fiyatı aşırı pahalı koyması.

İlk mesajımda da dedim, yurtdışındaki çoğu sitede fiyatlandırma girilmemiş, yani Vatan'ın fiyatlarının kafadan olduğunu iddia edebiliriz.

Vatan'ı savunmuyorum. Ancak iş indirime ya da fiyata gelecekse, Hepsiburada'yı hiç katmayalım bence.

Son düzenleme:
@Zeax iki sistemimi, laptopumu ve iki monitörümü Vatan'dan aldım. Yine bunların dışında da birçok parça aldım. Çoğu internetten ve Hepsiburada'dan ucuza geldi.

Vatan'ın tek sorunu, özellikle ekran kartı ve işlemci gibi ürünler yeni çıktığında, fiyatı aşırı pahalı koyması.

İlk mesajımda da dedim, yurtdışındaki çoğu sitede fiyatlandırma girilmemiş, yani Vatan'ın fiyatlarının kafadan olduğunu iddia edebiliriz.

Vatan'ı savunmuyorum. Ancak iş indirime ya da fiyata gelecekse, Hepsiburada'yı hiç katmayalım bence.

Hocam zaten herkeste bir algı var Vatan çok pahalı diye. İnanabiliyor musunuz ASUS ROG STRIX RTX 2080 Super'i Vatan'dan 6500TL'ye aldım. Hangi site böyle bir indirim yapıyor hangi satıcı? İndirimin kralıda Vatan. Diyorlarki 3080 6000 7000 arası bulunurmuş Vatan harici 7500TL olurmuş özel soğutmalı modeller. Siz hala öyle düşünün. 3000 serisi uygun fiyatlı olmayacak en az kaliteli markalar çoğu sitede 8000TL'ye satılacaktır.

@Hangottom Haziran sonu gibi monitör aldım ben de. Çoğu internet satıcısından ucuza aldım, Hepsiburada'dan ise 200 küsür TL ucuzdu. Üstelik HB, alakasız ve şişirilmiş bir fiyattan kafadan indirim yapmıştı sözde.

Hem ucuza aldım, hem de mağazada denedik monitörü, ilkinde ölü piksel çıkınca değiştirdiler.

Eğer indirimleri takip ederseniz, gayet uyguna alabiliyorsunuz. Şansınıza iyi bir çalışan denk gelirse güzelce yardımcı oluyor. Burada iş, alıcının bilinçli olmasına kalıyor.

@Hangottom Haziran sonu gibi monitör aldım ben de. Çoğu internet satıcısından ucuza aldım, Hepsiburada'dan ise 200 küsur TL ucuzdu. Üstelik hb, alakasız ve şişirilmiş bir fiyattan kafadan indirim yapmıştı sözde.

Hem ucuza aldım, hem de mağazada denedik monitörü, ilkinde ölü piksel çıkınca değiştirdiler.

Eğer indirimleri takip ederseniz, gayet uyguna alabiliyorsunuz. Şansınıza iyi bir çalışan denk gelirse güzelce yardımcı oluyor. Burada iş, alıcının bilinçli olmasına kalıyor.

Evet hocam haklısınız. Vatan'ın indirimini ne Hepsiburada ne İtopya ne sinerji ne İncehesap hiçbirkimse yapmıyor. İnsanlar biraz araştırsa.

Ee arkadaşlar biz sizlere 3000 serisi kartlar NVIDIA'nın açıkladığı fiyatlarda olmaz dediğimiz zaman linç yedik burası Türkiye hala burada vergi işleyişinin kar paylarının dolar kurunun ne durumda oldugunu bilmeyen küçük yaştaki kardeşlerimiz bizleri linçledi hatta 7-8 k bütçesi olanları da bekletip 3000 serisi sistem kurarsınız diye oyaladılar ne dediysek o çıktı burası Türkiye her şeyden öte orta doğu bulundugunuz cografyayı kabullenin...

Yeni konular

Geri
Yukarı