Vatan RTX 3080'in fiyatlarını paylaştı

[USER
@Zeax iki sistemimi, laptopumu ve iki monitörümü Vatan'dan aldım. Yine bunların dışında da birçok parça aldım. Çoğu internetten ve Hepsiburada'dan ucuza geldi.

Vatan'ın tek sorunu, özellikle ekran kartı ve işlemci gibi ürünler yeni çıktığında, fiyatı aşırı pahalı koyması.

İlk mesajımda da dedim, yurtdışındaki çoğu sitede fiyatlandırma girilmemiş, yani Vatan'ın fiyatlarının kafadan olduğunu iddia edebiliriz.

Vatan'ı savunmuyorum. Ancak iş indirime ya da fiyata gelecekse, Hepsiburada'yı hiç katmayalım bence.

Bende Vatan'dan ürünnaldım piyasan ucuza aldığım oldu intenetten de. Hangisi ucuza orası daha iyi sadece Vatan ben gördüğümü söylüyorum bazen daha pahalıya satıyor ama en iyisi her yere bakıp en iyi fiyafı bulup almak.

Aslında fiyatlar bu şekilde çıkarsa iyi 2080 Ti'dan 2kat güçlü olup ondan ucuz olması bayağı iyi bir de bunun 3070'i çıkacak.

Gerçekten yazık. Arkadaşlar siz ciddi misiniz ya. Adam diyor ki özel soğutmalı model 6000 7000 arasına bulunurmuş. Siz böyle düşünmeye devam edin. 3000 serisinin fiyatları zannettiğiniz kadar ucuz olmayacak.
6000-7000 arası yazan yok, 7500-7600 dediler en az. Sana daha cevap yazacaktım ama kırmak istemiyorum seni. 😁

Bence bu fiyatlar da bir sorun yok, ülkemizde doların durumu, her şeye fiyatının 2 katı vergi gelmesi ve ekran kartının Asus olması yeter de artar, bence yinede ucuz bir fiyat 2000 serisi gibi absürt bir fiyat biçilmemiş, hemde 2 katı performans.

Hocam zaten herkeste bir algı var Vatan çok pahalı diye. İnanabiliyor musunuz ASUS ROG STRIX RTX 2080 Super'i Vatan'dan 6500TL'ye aldım. Hangi site böyle bir indirim yapıyor hangi satıcı? İndirimin kralıda Vatan. Diyorlarki 3080 6000 7000 arası bulunurmuş Vatan harici 7500TL olurmuş özel soğutmalı modeller. Siz hala öyle düşünün. 3000 serisi uygun fiyatlı olmayacak en az kaliteli markalar çoğu sitede 8000TL'ye satılacaktır.
İncehesap asus rog 2080 super'i 5400'e satmıştı son gaming gecesinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı