Vatan RTX2060 & Ryzen 3600 tabanlı 6520₺ OEM sistem

@Animator Gas Mask @homie
Arkadaşlar o zaman tüm ürünleri hepsiburadadan alacak şekilde sistem toplayabilir misiniz? Oradan deneyeyim bakayım kredi çıkacak mı?
240 ssd nin bana yeteceğini düşünüyorum. 1 tb hdd de işimi görür. 80 plus 600w alabilir miyiz? Kasanın havalandırması-soğutması iyi olsun istiyorum. Fikirleriniz nelerdir?

Burada ayrı ayrı güç kaynağı ve kasa tercih ederseniz diye koydum. Güç kaynaklı kasayı tercih edersiniz buradaki toplam fiyat 4.746 TL yapıyor. Aradaki kalan paraya SSD yükseltebilirsiniz. SSD ve HDD temsili koydum. Daha kalitelilerini bulabilirsiniz. Ekran kartı 8 GB 256 bit olarak değiştirdim. Gigabyte Gaming X 8 GB göremedim.

Edit: Bütçenizi 6200 TL olduğunu yeni fark ettim. Arkadaş 5000 TL lik sistem önerince.

Dosya Ekleri

• 1111.png
    1111.png
    35 KB · Görüntüleme: 31
  • 2222.png
    2222.png
    76,2 KB · Görüntüleme: 19
Burada ayrı ayrı güç kaynağı ve kasa tercih ederseniz diye koydum. Güç kaynaklı kasayı tercih edersiniz buradaki toplam fiyat 4.746 TL yapıyor. Aradaki kalan paraya SSD yükseltebilirsiniz. SSD ve HDD temsili koydum. Daha kalitelilerini bulabilirsiniz. Ekran kartı 8 GB 256 bit olarak değiştirdim. Gigabyte Gaming X 8 GB göremedim.

Edit: Bütçenizi 6200 TL olduğunu yeni fark ettim. Arkadaş 5000 TL lik sistem önerince.
Konular karışmasın doğru. O zaman şu konuya bakabilir misiniz hocam?

300 - 400 TL daha üstüne koyarsanız böyle bir sistem çıkıyor. Eminim benden daha iyi sistem toplayacak olanlar olacaktır. Arkadaşların tavsiyesini de gözden geçirmenizi dilerim.
son.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı