Vatan'a garantiye gönderilen BlackShark V2 X kulaklığı nasıl değişim yapılacak?

Efe684

Hectopat
Merhaba, Vatan'dan aldığım kulaklık bozuk çıktı ve 25 Ocak günü şubeye teslim ettim. 26 Ocak'ta kargoya verilip 29 Ocak'ta servise ulaşmış.
Şu anda baktığımda kulaklığın stoku bitmiş.
Vatan BlackShark V2 X

Ve Vatan'dan ürünler kaç gün içerisinde döner, kaç gün içerisinde incelenir? 1 hafta geçti halen sonuç yok.

Ve bu kulaklığın stoku bitmiş, değişim veya iade olacaktı. Ben değişim istedim, kulaklığı nasıl temin edecekler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar temin eder, temin etmezlerse üst modelini vermek zorundalar. İade etmeyi teklif ederlerse asla kabul etmeyin, değişim yapmak zorundalar. Gerekirse tüketici hakem heyetine gitmekle tehdit edin.

Onlar temin eder, temin etmezlerse üst modelini vermek zorundalar. İade etmeyi teklif ederlerse asla kabul etmeyin, değişim yapmak zorundalar. Gerekirse tüketici hakem heyetine gitmekle tehdit edin.

Ben mesela V2 isteyebiliyor muyum (bir üst modeli)
Ve bu süreç sizce ne kadar sonuçlanır.
20gün diyorlar 1.taksit bitecek kulaklık elimde yok :D

Ben mesela V2 isteyebiliyor muyum (bir üst modeli)
Ve bu süreç sizce ne kadar sonuçlanır.
20gün diyorlar 1.taksit bitecek kulaklık elimde yok :D
Seçim hakkı satıcınındır hocam. Fakat biraz bekleyin size ürün teklifi yapsınlar, teklif edilen ürüne göre fiyat farkı teklif edip V2 için şansınızı deneyebilirsiniz.

Bence satıcı sizi mağdur etmek istemezse, distribütörden V2 X temin edip birebir değişim yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı