Garantiye gönderilen ürün değişim ürünü olarak geldi

Gregorian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba;
Bilindik bir site üzerinden yüksek bir fiyata TaoTronics SoundLiberty 97 almıştım. Bu kulaklıkta ses kesilme problemi vardı. Bu problem sebebiyle arena Bilgisayar'a göndermek zorunda kaldım. Göndermeden ürünün seri numarasını not ettim. Ürün sistemde aynısıyla değiştirildi yazarak bana gönderildi. Gelen kutu jelatinli ve sıfırmış gibiydi. Kutuyu açıp seri numarayı kontrol edince şaşırdım, çünkü eski cihazım ile aynıydı ve problem hâlâ devam ediyor. Site ile iletişime geçtim, sıfırıyla değişim talep ettim. Bu cihaz da bozuk gelirse üst modeli ile değişim talebinde bulunabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptıkları tuhafmış gerçekten. Belki yanlış anladınız aynısıyla değişti derken tamı tamına aynısı sadece işte atıyorum hoparlöründeki bir şey değişti dedilerse sorun yok, fakat yaptıkları resmen suçtur. Bu işi uzatıp mahkemelerde sürünebilirsiniz fakat onun dışında üst bir şeyi talep etme hakkınız olduğunu düşünmüyorum.

Yaptıkları tuhafmış gerçekten. Belki yanlış anladınız aynısıyla değişti derken tamı tamına aynısı sadece işte atıyorum hoparlöründeki bir şey değişti dedilerse sorun yok, fakat yaptıkları resmen suçtur. Bu işi uzatıp mahkemelerde sürünebilirsiniz fakat onun dışında üst bir şeyi talep etme hakkınız olduğunu düşünmüyorum.
Aynısıyla değiştirildi yazıyor hocam. Gelen kutu sıfır gibiydi, içinden çıkan ürünün seri numarası aynı. Üst modeli derken şöyle hocam şuanki ücreti eş değer bir ürünle değiştirmek istiyorum. Yani soundliberty 97 yerine soundliberty 53 pro ile değiştirmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı