Vatanbilgisayar iade iş günü süreci ne zaman başlar?

Delected

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce aldığım toplama bilgisayarım daha 8 günlük iken bozuldu ve servise gönderdim.
Benim iki sorum var :
Birincisi, ben sistemi vatan bilgisayara teslim ettikten sonramı 20 iş günü olayı başlıyor, yoksa servise giriş yaptıktan sonramı ? Keza, ekran kartım ve işlemcim 17 gündür servis yolunda gözüküyor.

İkincisi ise, anakartıma iade çıkmış. Bayiyi aradığımda iade kartı vereceklerini söylediler. Kartın aldığım fiyatında mı kart vereceksiniz, yoksa şu anki fiyatımı diye sorduğumda ise, aldığınız fiyatın değeri kadar cevabı aldım ve o zaman aldığım fiyat ile şuan ki fiyat arasında 50 lira fark var. Ne yapmalıyım ?

Şimdiden teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, keşke 8 günlük iken bozulduğunda direk iade etseydin. 14 gün hakkın vardı çünkü. 20 iş günü olayı ise servise giriş yaptıktan sonra başlıyor. Hediye kartı konusunda ise senin 2 seçeneğin var, ya birebir aynı ürünü almak, yada fatura tutarı kadar hediye çekini almak. Aynı ürünü istiyorsun itiraz et fark verme. Çünkü bu senin hakkın. Aynısı benimde başıma geldi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı