Vatanbilgisayar PSU İade

Makaleler
25
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Dün aldığım güç kaynağı sanırım ucu ucuna yetiyor, fanları iptal ettim şuan durum stabil, overlocku kaldırdım ayrıca. Aldığım ürünü söküp kutusuna koyup geri götürsem iade alırlar mı ? Daha iyisini almak istiyorum.

14 gün içinde aldığın ürünü iade edebilirsin. Ama orası belli olmaz çünkü açılmış takılmış bazı çünkü açılmamış haliyle yeniden satılabilcek şekilde geri dönmesi gerek diye birşey yazar. Ama açılmamış gibi gösterirsen iyi ne olur olmaz diye açtığındaki gibi durursa ordan belki kurtarabilirsin. Dediğin şekilde olması için biraz şanslı olman lazım iyi birinin denk gelmesi için.

Dün aldığım güç kaynağı sanırım ucu ucuna yetiyor, fanları iptal ettim şuan durum stabil, overlocku kaldırdım ayrıca. Aldığım ürünü söküp kutusuna koyup geri götürsem iade alırlar mı ? Daha iyisini almak istiyorum.
Ben de Asus H61M-D anakart almıştım, üç gün geçtikten sonra kutusuyla iade ettim ve üzerine para katıp Z87-A aldım ama iade ettiğim anakartın üzerine ne vida takmıştım ne de güç bağlamıştım bu yüzden kabul etmişlerdi. Eğer üründe bi problem yoksa ve kullanılmışsa almıyorlar benim bildiğim ama yine de şansınızı deneyin.

3 Ay kullanıp sonrasında iade edip bir üst modelini aldığım oldu, bu daha çok oradaki müşteri temsilcisine yada yetkili birisine bağlı. Eğer aranız iyiyse kayıtsız şartsız değişim yapacaklardır.

Deforme, montaj dolayısı ile vida izi vs varsa ve görürlerse almayacaklardır. Sıfır gibiyse genelde çek veriyorlar.

Bornova vatandaki görevliler ile uzun zamandır sohbetim vardı, direk değiştirdiler, evden çıkıp eve girmem 20 dakika sürdü. :D

VS450'yi iade edip VS650 aldım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı