Vatanbilgisayar İşlemci iade almaması

GiSAMA

Femtopat
Daha fazla  
Geçenler de AMD Ryzen 5 5500 aldım. Ertesi gün mağazaya tekrar gidip iade etmek istediğimi söyledim, bana işlemci kutusunun üstündeki barkod zarar gördüğü için iade edemezsiniz dediler. Bu doğru mu? Resimde gösterdiğim yer zarar görünce iade edilmiyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

Dosya Ekleri

• IMG_20221102_221044.jpg
    IMG_20221102_221044.jpg
    122,5 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenler de AMD Ryzen 5 5500 aldım. Ertesi gün mağazaya tekrar gidip iade etmek istediğimi söyledim, bana işlemci kutusunun üstündeki barkod zarar gördüğü için iade edemezsiniz dediler. Bu doğru mu? Resimde gösterdiğim yer zarar görünce iade edilmiyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler
Aldığınız da var mıydı?

Geçenler de AMD Ryzen 5 5500 aldım. Ertesi gün mağazaya tekrar gidip iade etmek istediğimi söyledim, bana işlemci kutusunun üstündeki barkod zarar gördüğü için iade edemezsiniz dediler. Bu doğru mu? Resimde gösterdiğim yer zarar görünce iade edilmiyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Mağazadan aldıysanız haklılar ancak web üzerinden aldıysanız haksızlık payları var.

Tekrar satılamayacağı için normal. Kimse açılmış ürün almaz.

musteri hizmetleri
YUKARIDA SÖZÜ EDİLEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÇERÇEVESİNDEKİ DEĞİŞİM İŞLEMLERİ AŞAĞIDAKİ DURUMLARDA VE ÜRÜNLERDE YAPILAMAMAKTADIR:
Koruma bandı bulunan veya vakumlu paket içerisindeki ürünlerin açılması durumunda,

Son düzenleme:
Geçenler de AMD Ryzen 5 5500 aldım. Ertesi gün mağazaya tekrar gidip iade etmek istediğimi söyledim, bana işlemci kutusunun üstündeki barkod zarar gördüğü için iade edemezsiniz dediler. Bu doğru mu? Resimde gösterdiğim yer zarar görünce iade edilmiyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

İşlemciyi açmışsınız iade etme sebebiniz keyfi ise bende iade almazdım Vatan Bilgisayar burada haklı servisler adam gibi iş yapsa cayma hakkını kaldırsınlar servislere çekidüzen versinler ayıplıysa ayıplı namuslu iş yapsalar caymaya bile gerek kalmaz ve keyfi iade ettiğinizi varsayıyorum vatan burada haklı.

Ürünü ikinci elden satabilirsiniz.

Geri
Yukarı