Vatan Bilgisayar'ın ayıplı ürünü iade almaması!

Aynı yollardan geçtim. Umudunu kırmak gibi olmasın ama iade almaları çok zor. Çok uğraştım. Fakat en sonunda pes edip yeni PSU aldım.
Ben sonuna kadar uğraşacağım. Maksat 200-300 değil maksat ben ve benim gibi bir sürü insana aynı muameleyi yapmaları, afedersiniz mal yerine koymaları zoruma gidiyor. Bu kadar hevesle bir şey alıyoruz onun da tadı kalmıyor.

Ben sonuna kadar uğraşacağım. Maksat 200-300 değil maksat ben ve benim gibi bir sürü insana aynı muameleyi yapmaları, afedersiniz mal yerine koymaları zoruma gidiyor. Bu kadar hevesle bir şey alıyoruz onun da tadı kalmıyor.

Bende seninle aynı bilgisayarı aldım. Her şeyiyle aynı. Bende de PSU'dan cızırtı sesi geliyor. Beylikdüzü şubesinden aldım bende. Ne yapmam gerekiyor.

@belka1998 saçmalık. Ürün bozuk olup olmadığını kullanmadan nasıl anlayabilirsin? Yarın gidip konuşun. Benim bildiğim 14 gün iade hakkınız var.

Kasayı açtım ama kanka. Adam şey dedi OEM bile olsa parçaları tek tek topladım kurcalayabilirsin. Bir sorun olmaz değil mi PSU'yu açmadım kasanın cam vidalarını açtım elle açılır. Yeşil pul vardı ama çıkardıgım gibi geri taktım zaten.

Kasayı açtım ama kanka. Adam şey dedi OEM bile olsa parçaları tek tek topladım kurcalayabilirsin. Bir sorun olmaz değil mi PSU'yu açmadım kasanın cam vidalarını açtım elle açılır. Yeşil pul vardı ama çıkardıgım gibi geri taktım zaten.
Tam bir dolandırıcılar. OEM Hazır sistem yazıp faturada parçaları tek tek geçiriyorlar sonra iade edemiyorsun. Sadece parça değişimi diyorlar. 3 defa kasayı değiştirdim 3 ünde de hatalı diyorlar ki size bu kasanın fiyatı kadar kupon verelim başka zaman da kasayı alırsınız. Kasanın fiyatı 1000 tl civarı kuponu da indirimli şekilde(780 TL) olarak veriyolar. Yani 1000 tl'lik kasa yerine 800 tl'lik kasa almam için ek para ödemem lazım :D tüketici hakem heyetine başvurmanı tavsiye ederim ben de sonuç bekliyorum.

Tam bir dolandırıcılar. OEM hazır sistem yazıp faturada parçaları tek tek geçiriyorlar sonra iade edemiyorsun. Sadece parça değişimi diyorlar. 3 defa kasayı değiştirdim 3'ünde de hatalı diyorlar ki size bu kasanın fiyatı kadar kupon verelim başka zaman da kasayı alırsınız. Kasanın fiyatı 1000 TL civarı kuponu da indirimli şekilde(780 TL) olarak verıyorlar. Yani 1000 TL'lik kasa yerine 800 TL'lik kasa almam için ek para ödemem lazım :D tüketici hakem heyetine başvurmanı tavsiye ederim ben de sonuç bekliyorum.

Seninle itibara geçebilir miyim lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı