Vatan'da R5 5600 3332 TL

osmannr

Hectopat

Osman bey aldıracaksın bana :) yapma bak atma böyle şeyler girme kanima :) bu arada teşekkürler urün süper.

Yabancı kur üzerinden değerlendirme yapılırsa ürün şuanda tam karşılığı fiyatta hatta olması gerekenden bir tık aşağıda. Eğer işlemcinin genel manada fiyatını hak ettiğini düşünen herkes bu fiyata alabilir. Peki ürün fiyatını hak ediyor mu? Bence ediyor, en azından alternatiflerine kıyasla. Fiyatı 4.5-5k bandında gezen 5600X'den performans olarak hissedilmeyecek bir farkla bir tık düşük sadece, İntel tarafındaysa bu fiyatta benzer performans işlemci bulunabilir hatta belki daha iyisi bulunur ama bu işlemciye 500 liralık bir anakart yeterken İntel tarafında en azından 1300 liralık segmentinin en düşük anakartlarındam almanız gerekir. Neticede bana göre bu fiyat bazında son derece iyi bir F/P ürünü şuanda, ihtiyacı olan alabilir.

Yabancı kur üzerinden değerlendirme yapılırsa ürün şu anda tam karşılığı fiyatta hatta olması gerekenden bir tık aşağıda. Eğer işlemcinin genel manada fiyatını hak ettiğini düşünen herkes bu fiyata alabilir. Peki ürün fiyatını hak ediyor mu? Bence ediyor, en azından alternatiflerine kıyasla. Fiyatı 4.5-5k bandında gezen 5600X'den performans olarak hissedilmeyecek bir farkla bir tık düşük sadece, Intel tarafındaysa bu fiyatta benzer performans işlemci bulunabilir hatta belki daha iyisi bulunur ama bu işlemciye 500 liralık bir anakart yeterken Intel tarafında en azından 1300 liralık segmentinin en düşük anakartlarındam almanız gerekir. Neticede bana göre bu fiyat bazında son derece iyi bir F/P ürünü şu anda, ihtiyacı olan alabilir.

Katılıyorum ve ayrıca "Intel XXX nesil XXX işlemcisi 3500 TL, AMD XXX nesil XXX işlemcisi 3500 ve Intel çok daha fiyat performans" diyen kişilerden uzak durmayı tercih ediyorum anakart fiyatlarını göz önünde bulundurmadıkları için.

Katılıyorum ve ayrıca "Intel XXX nesil XXX işlemcisi 3500 TL, AMD XXX nesil XXX işlemcisi 3500 ve Intel çok daha fiyat performans" diyen kişilerden uzak durmayı tercih ediyorum anakart fiyatlarını göz önünde bulundurmadıkları için.

Sizce 3600'den 5600 gecmeye degermi bana mantikli gelmedide.

Yeni konular

Geri
Yukarı