Elektronik Vatan'da Samsung S22 20239TL

S22 10 aydır kullanıyorum ben de hiç oyun oynamayanlardanım ve şarj olurken doğal olarak biraz ısınıyor onun haricinde bir sıkıntısını görmedim. S23 evet kağıt üzerinde daha iyi bir cihaz ama fiyatı göz önüne alırsak bence getirisi götürüsünü karşılamıyor.

S22 10 aydır kullanıyorum ben de hiç oyun oynamayanlardanım ve şarj olurken doğal olarak biraz ısınıyor onun haricinde bir sıkıntısını görmedim. S23 evet kağıt üzerinde daha iyi bir cihaz ama fiyatı göz önüne alırsak bence getirisi götürüsünü karşılamıyor.

Telefon ısınması nasıl mümkün oluyor ( aşırı derece ) anlamıyorum bence kullanıcı etkeni de var bu durumda telefonda oyun oynayan kitleyide anlamıyorum PC varken daracık ekranda. Hayır bence telefonun asıl amacı sosyal medya ve iletişim ( günümüzde böyle normalde sadece iletişim ) bana göre oyun bence bir ihtiyaç değil onu farklı platformlarda oynayabiliyoruz.

Pardon hocam ben S22'yi S21 FE özelliklerine yakın sanıyordum. Şimdi baktım evet yine bayağı fark var ama aşırı değil.
Sosyal medya optimizasyonuna kadar genel konularda daha üstün S22. Parası bol olan kişi S23 ile aradaki farkı vermeli ama S22 almak yerine. Durumu olmayan birisi için bütçe artmıyorsa en iyi tercihtir S22 fiyat bandındaki telefonlara göre.

S23 alıp oyun oynamak isteyenlere fan almasını tavsiye ediyorum. Xiaomi 12 de öyle keza.
8 Gen 2 fan gerektirecek kadar ısınmıyor ki. S22 yazacaktınız sanırım. 🙂

@Kaan Öner Genshin Impact gibi konsol grafiklere sahip oyunlar, benchmark'lar ya da uzun süreli video (özellikle 4K 60 FPS) çekimleri cihazın fazla ısınmasına neden olan etkenler. Dediginiz gibi kullanıcıya bağlı aslında.

Isinma problemi vardi sanirim? Yanlissam duzeltin.
Graphite soğutmalı 8 Gen 1 pek serin kalamıyor maalesef. Ama oyunlarin etkisi buyuk. 8 Gen 1 bulunan bir cihazda ağır oyun oynanmasın zaten.

Kamerası bence çok çok iyi, günlük kullanımda sıfır ısınma, batarya üzüyor ama her türlü günlük kullanım dahil.

S22 konu. Kendim alacaktım 128GB modelini alamadım.
Evet hocam konu S22 zaten. Demek istediğim S23 yerine ben de S22 düşünüyordum Trendyol Hepsiburada gibi yerlerde hep 17-18 bindi. Başka yerde anlık indirimle 14 bine düştüyse bilmiyorum.
Epeyde gösterilene göre Mayıs 11 de bir mecrada 14 bine düşmüş ben gözden kaçırmışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı