Elektronik Vatan'da Samsung S22 20239TL

Ben de 8Gen1'li cihaz (Realme GT2 Pro) kullanıyorum. Oyunları en yüksek ayarlarda oynadığımda bir süre sonra cihaz ısınıyor ve eğer 120fps çalışıyorsa 60fps'e düşüyor. Onun dışında bir problemim yok. Oyun dışında hiçbir problem yaşamadım, ısınma vs. derdim olmadı. Senin alacağın telefon için dert edilecek bir şey varsa o da bataryadır. Onun için de uzun kullanım testleri falan varsa bakmanı tavsiye ederim. Bataryası 8Gen1'li bir cihaz için fena gitmiyorsa kamerası, yazılımı ve güncelleme desteği için 20bin TL bandında S22 güzel bir telefon.

Sadece pembe renk, diğerleri biraz daha pahalı maalesef.
Maalesef indirim bitmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon ısınması nasıl mümkün oluyor ( aşırı derece ) anlamıyorum bence kullanıcı etkeni de var bu durumda telefonda oyun oynayan kitleyide anlamıyorum PC varken daracık ekranda. Hayır bence telefonun asıl amacı sosyal medya ve iletişim ( günümüzde böyle normalde sadece iletişim ) bana göre oyun bence bir ihtiyaç değil onu farklı platformlarda oynayabiliyoruz.

Oyun oynanır severim telefonda oyun oynamayı da şöyle bir şey.
Var oyun oynarken ekipman almak telefonu tutuculu gamepad. Telefon soğutucu fan vb almak cep telefonun asıl amacının farkli olduğunu gösteriyor.

Aynen hocam o fiyata iPhone 11 ya da daha ucuza XS Max alırım 5 belki de daha fazla yıl kafa rahat 😎

Şey derler: Kardeşim yahu o paraya daha performanslı Android'ler var sonra kafada canlanan video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı