Vatan'dan 5000 TL Bilgisayar Toplama

No worries

Centipat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Vatan Bilgisayar'dan 5000 TL bütçeyle sistem toplayacağım. Yani aslında Cinema 4D gibi ağır olan animasyon programları yapacağım ama yeni çıkan oyunları da oynamak istiyorum. Kısacası hem oyun hem de animasyon için az ısınan bir sistem önerir misiniz veya topla mısınız? Şimdiden teşekkürler. 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Vatan Bilgisayar'dan 5000 TL bütçeyle sistem toplayacağım. Yani aslında Cinema 4D gibi ağır olan animasyon programları yapacağım ama yeni çıkan oyunları da oynamak istiyorum. Kısacası hem oyun hem de animasyon için az ısınan bir sistem önerir misiniz veya topla mısınız? Şimdiden teşekkürler. 😊
Ben pek anlamam ama çoğu kişi vatandan alma diyicek çünkü daha pahalıya gelicek itopya gibi yerleri daha çok önerirler vatandan alcağın paraya gider daha iyi kasa toplarsınız tabi bu sizin görüşünüz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı