Vatan'dan 5000 TL Sistem Toplama

Tunabey

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png

Arkadaşlar vatandan yeni bir bilgisayar topladım kendime. Hem oyun için hem render gibi diğer işlemler için bu pc yi almayı düşünuyorum fakat ne kadarda birbirine uyumlu sorunsuz çalışacağını düşünsem de yine sormadan edemiyeceğim. Ben bu bilgisayarı topladıktan sonra parçalarında bir sıkıntı çıkar mı? Ayrıca önerileriniz olursa da yazın. Bir de kasayı ayrı bir siteden alıcam daha ucuza içinde PSU olmadan. PSU da ayrı alıcam. 600W güç kaynağı bu sisteme yeter mi ?

Bu paraya DDR4 sistem toplayabilirsin, onun dışında işlemcin O.C olmayacağından o soğutucuya gerek yok. Onun yerine GTX 970 alarak oyunlarda daha iyi bir performans elde edebilirsin. Bu sisteme 600W güç kaynağı yetecektir.

aldığın soğutucuya gerek yok bence düzgün bir kasa havalandırması ve cpu soğutucu ile çözebilirsin soğutma işini soğutucu yerine gtx 970 alabilirsin

İşlemci'yi üfleyerek soğutucak adam sanırım ?
Üfleyerek soğutacak. Güldüm vallahi.
1.si kardeşim Skylake topla kafan rahat olsun. Yeni çıkmış sende yeni sistem kullanıyorsun. Render içinde diyorsunda ekran kartı seçimin bence yanlış. En azından Asus Strix GTX 970 almalısın. Render diyosun İ7 alman lazım.
upload_2015-9-19_21-4-1.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı