Vatan'dan alınan bilgisayar 10 gündür kargoya verilmedi

Guap00

Decapat
Daha fazla  
Vatandan yeni bilgisayar almıştım fakat 10 gündür kargoya verilmedi. Müşteri hizmetlerini arıyorum ürün tedarik aşamasında diyor daha kaç gün bekleyeceğim?

Konuyu okuyun önce.
Evet oltama takıldı birisi 🐟. Konuyu zaten okudum Vatan'ın ürünü ne zaman göndereceğini kahinlik veya medyumluk yaparak Technopat'in hiçbir üyesi söyleyemez. Kaldı ki ürünün ne zaman tedarik edileceğini de yine hiçbir üye bilemeyeceği için konuyu sadece Müşteri Hizmetleri bilir.

Evet oltama takıldı birisi 🐟. Konuyu zaten okudum Vatan'ın ürünü ne zaman göndereceğini kahinlik veya medyumluk yaparak Technopat'in hiçbir üyesi söyleyemez. Kaldı ki ürünün ne zaman tedarik edileceğini de yine hiçbir üye bilemeyeceği için konuyu sadece müşteri hizmetleri bilir.

Elbette kimse bilemez bunu ama kimse kimseye kahinlik yapsın demiyor ki zaten. Bence konu sahibi bu konuda daha önce bu tür olayları yaşayan kişilerin ne yaparak çözdüğünü veya buna benzer bir şeyi bilmek istiyor.

Evet oltama takıldı birisi 🐟. Konuyu zaten okudum Vatan'ın ürünü ne zaman göndereceğini kahinlik veya medyumluk yaparak Technopat'in hiçbir üyesi söyleyemez. Kaldı ki ürünün ne zaman tedarik edileceğini de yine hiçbir üye bilemeyeceği için konuyu sadece Müşteri Hizmetleri bilir.
Oltana takıldığım yok daha önce bu sorunu yaşayan biri varsa o nasıl çözdüğünü açıklasın diye açılan bir konuya zaten denenmiş bir yöntemi denettirmeye çalışmak saçmalıktan ibarettir.

Aynı konular birkaç defa açılmış yakın zamanda fark ettim de... Bence olay Vatan Bilgisayar'ın elinde parçalar yokken satış yapmasından kaynaklı. Bu da nasıl oluyor... Yüklü sipariş geçiyorlar distrübitor firmalara... Bu ürünler nasıl olsa gelecek, ben önden satışı yapayım parayı alayım, firmaya da ödememiz yaparım diyorlar. Ama sipariş verdikleri parçalar gümrükte takılıyor ve bir türlü geçmek bilmiyor. Bunlar da mağdur oluyorlar aslında ama satışı yaptıkları müşterilere ürünleri gönderemiyorlar ve sürekli oyalıyorlar. 2 haftaya kalmaz bence ürünler kargolanmaya başlanır. Haaa yok ben bekleyemem derseniz arayın müşteri hizmetlerini, iade prodedurunu başlatın, paranızı iade alıp başka yerden başka PC toplayın.

Not: iade olayı da hemen 2-3 güne çözülmeyecektir, yine bekletirler para iadesi için 5 iş günü 10 iş günü kadar. Nasıl olsa bekliyorsunuz, beklemeye devam edin bence. Biliyorum anormal bir durum ama sanırım seçim nedeniyle gümrüklerde yığılma nedeniyle işler yavaş ilerliyor.

Geri
Yukarı