Vatan'dan alınan ekran kartı 5 gün geçtikten sonra iade edilir mi?

adasdf

Centipat
Daha fazla  
İnternet sitesinden ekran kartı aldım fakat bir üst versiyonu başka bir sitede indirime girdi. Alali 5 gün oldu ve kutusu poşeti vs. hala bende. İade edebilme hakkım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet sitesinden ekran kartı aldım fakat bir üst versiyonu başka bir sitede indirime girdi. Alali 5 gün oldu ve kutusu poşeti vs. hala bende. İade edebilme hakkım var mı?

İade etmen için geçerli bir sebep olması lazım diye biliyorum. Ve 14 gün sınır var diye biliyorum yanlış biliyor olabilirim yanlışsam düzeltin.

‘’Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart takılması, wifi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantların çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde iade kabul edilmemektedir. Aynı zamanda ticari veya mesleki amaçlarla hareket eden tüzel kişi ve / veya kişiler cayma hakkından ve cayma hakkından doğan hiçbir haktan faydalanamaz.’’
Biraz katılar sanırım iade konusunda. Bilgisayara takmadıysanız/kullanmadıysanız bir ihtimal iade şansı doğabilir.

Alınan kart çalıştırıldığı andan itibaren sistemde çalışıyor halde gözüktüğü ve başka bir kullanıcı burada gelip '0 ekran kartı aldım ama garanti tarihi şöyle gözüküyor' demesini istemedikleri için almayacaklardır.

Geri
Yukarı