Vatan'dan alınan mouse pad iade edilir mi?

EmirhanMelih

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. 4 gün once Vatan Bilgisayar'dan mağazaya gidip mouse pad aldım. Üründe herhangi bir sıkıntı yok fakat, memnun kalmadım. İade hakkım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, merhaba. 4 gün once Vatan Bilgisayar'dan mağazaya gidip mouse pad aldım. Üründe herhangi bir sıkıntı yok fakat, memnun kalmadım. İade hakkım var mı?

Hocam bende mouse almıştım beğenmedim gidip ürün hatalı dedim takılarak ilerliyor dedim (takilmiyordu) sonra müşteri hizmetleri bana yeni mouse verdi verdikleri an ben bunu iade etmek istiyorum dedim yani anlayacağınız gidip ürün hatalı diyerek 0 bir ürün almalısınız sonra 0 ürünü para iadesi isteyerek verin.

14 gün koşulsuz şartsız iade hakkın var tabi. Gidip iade edebilirsin yeniden satılabilirliği hala varsa.

Mağazadan aldığın için iade alacaklarını sanmıyorum.
"1. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, satın aldığı ürünü teslim tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde cayma hakkını kullanarak iade edebilir."

14 gün koşulsuz şartsız iade hakkın var tabii. Gidip iade edebilirsin yeniden satılabilirliği hala varsa.

"1. 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeler yönetmeliği gereğince alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, satın aldığı ürünü teslim tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde cayma hakkını kullanarak iade edebilir."

Herhangi bir hasar yok üründe tertemiz sadece kullandım ama memnun kalmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı