Vatan'dan alınan G435 iade edilmeli mi?

• Konuyu başlatan MSWN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 177

MSWN

Hectopat
Daha fazla  
3 gün önce Vatan Bilgisayar'dan G435 kulaklık aldım fakat mikrofonu bir tik performansi kötü olduğu için iade etmeyi düşündüm biraz iade kabul edilir mi? Jelatini söküp kullandım. Ya da iade etmeyip devam mı edeyim kullanmaya mikrofonu çok canımı sıkar mı?

Son düzenleme:
3 gün önce Vatan Bilgisayar'dan G435 kulaklık aldım fakat mikrofonu bir tik sıkıntılı olduğu için iade etmeyi düşündüm biraz iade kabul edilir mi? Jelatini söküp kullandım. Ya da iade etmeyip devam mı edeyim kullanmaya mikrofonu çok canımı sıkar mı?
Mikrofonda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız iade etmeniz daha sağlıklı bir seçim olacaktır.

3 gün önce Vatan Bilgisayar'dan G435 kulaklık aldım fakat mikrofonu bir tik sıkıntılı olduğu için iade etmeyi düşündüm biraz iade kabul edilir mi? Jelatini söküp kullandım. Ya da iade etmeyip devam mı edeyim kullanmaya mikrofonu çok canımı sıkar mı?
Sıkıntı varsa iade.

G435 zaten mikrofonu kötü olan bir ürün. Kulaklığın kendisi idare eder ama mikrofonu berbat. Sıkıntıdan kastınız bu ise normal bir durum o ürün için. Ama teknik bir problem olduğunu düşünüyorsanız iade de edebilirsiniz servisede gönderebilirsiniz.

Geri
Yukarı