Vatan'dan alınan monitör iade edilir mi?

AhmetAkif01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatan'dan monitör aldım mağazadan ve ölü piksel tesri yaptırdım, çıkmadı. Eve geldim beğenmedim monitörü. İade hakkım veya üstüne para ekleyerek ürün alma şansım var mıdır?

14 günü geçti mi?

"6502 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” (“Kanun”) gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak hiçbir sebep göstermeden ve kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir."

Arkadaşlar Vatan'dan monitör aldım mağazadan ve ölü piksel tesri yaptırdım, çıkmadı. Eve geldim beğenmedim monitörü. İade hakkım veya üstüne para ekleyerek ürün alma şansım var mıdır?
Mağazadan alındıysa ve test edildiyse iade almıyorlar. 14 gün hakkı sadece internet alışverişi için geçerlidir arkadaşlar. O da ürünü görmeden ve denemeden aldığınız için. O yüzden her alışverişimi online yaparım. En azından iade edebileyim.

3 gün geçti hocam ve 1 kere açtım o da 1 saat.
14 günü geçti mi?

"6502 sayılı “tüketicinin korunması hakkındaki kanun” (“kanun”) gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak hiçbir sebep göstermeden ve kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir."

Hayır.
Lütfen yardım edin yasak olduğunda iade edemiyorum pazertesi hemen gidicem değiştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı