Vatan'dan alınan Rampage Sailor kasa iade edilebilir mi?

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Merhaba, Vatan Bilgisayar'dan 1 ay önce sistem topladım ama kasanın ön kulaklık jak girişi bozuldu. İade edebilir miyim? Kasanın içindeki hiçbir şeye ellemedim.

Sürücü sorunu olabilir güncelleyip denemeni tavsiye ederim 2 yıl garanti süresi var her parçanın kasayı götürmeni tavsiye ediyorum sorun düzelmezse.

Merhaba, Vatan Bilgisayar'dan 1 ay önce sistem topladım ama kasanın ön kulaklık jak girişi bozuldu. İade edebilir miyim? Kasanın içindeki hiçbir şeye ellemedim.
15 gün iade süresi dolmuş cihaz 3 defa garantiye gider ve geri gelirse değişim olur ama şuan iadesi yasal olarak mümkün değil bir hak talep edemezsiniz bu vatanın insafına kalmış bir şey

Sürücü sorunu olabilir güncelleyip denemeni tavsiye ederim 2 yıl garanti süresi var her parçanın kasayı götürmeni tavsiye ediyorum sorun düzelmezse.
Söyle bir sıkıntı var bilgisayarı ilk açıyorum sıkıntı yok kapatıyorum başka bir gün gene açıyorum gene sıkıntı yok fakat 3. kez ses cızırtılı geliyor. Genelde 3. seferde oluyor. Garip bi durum aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı